Melania Trump, Donald Trump wychodzą z samolotu
East News

Melania Trump upokorzyła męża Donalda Trumpa? Zobaczcie, co zrobiła na Florydzie! WIDEO

Melania Trump, Donald Trump wychodzą z samolotu
East News

O kryzysie w małżeństwie Donalda Trumpa i Melanii Trump mówiło się od początku prezydentury Trumpa. Najpierw zaczęło się od gestów - podczas inauguracji Donald Trump musiał powiedzieć swojej żonie coś bardzo przykrego, ponieważ w jednym momencie uśmiechała się szeroko, a po jego słowach od razu zasmuciła. Potem podczas jednej z oficjalnych wizyt odtrąciła jego rękę. Teraz głośno w mediach o tym, że Trump ma romans z dyrektorem ds. informacji Białego Domu, 29-letnią Hope Hicks! W mediach pojawiło się właśnie kolejne nagranie, które może sugerować, że w tym małżeństwie nie dzieje się dobrze. 

 

ZOBACZ: Malenia Trump czy księżna Kate? Którą kobietę podziwiamy bardziej? W tym rankingu zwyciężyła... To szok!

 

Melania Trump i Donald Trump na Florydzie

 

Czy Melania Trump ma powody do wściekłości? Tak! W mediach głośno jest o premierze książki „Fire and fury”, dotyczącej prezydentury Donalda Trumpa. To właśnie w niej znalazły się sugestie, że Donald Trump ma romans w Białym Domu! Żeby uciec przed plotkami, Melania i Donald wybrali się do swojej rezydencji Mar-a-Lago na Florydzie. Jedna z osób, która była na lotnisku, nagrała moment, w którym para prezydencka opuszcza pokład Air Force One. Melania idzie za Donaldem i ich synem, ale gdy Trump zatrzymuje się, żeby pomachać reporterom, Melania nie czeka na męża, mija go szybko i znika w samochodzie. Czy Melania zachowała się wrogo, jak sądzą niektórzy internauci? Zobaczcie wideo!

 

ZOBACZ: Sorry, Melania, ale masz poważną konkurentkę! W Japonii wszystkie oczy zwrócone były w kierunku... seksownej 28-latki!

 

Czy Melania rzeczywiście zignorowała Donalda? Zobaczcie wideo!

 

 

 Melania Trump i Donald Trump wylądowali w Palm Beach 

Melania Trump, Donald Trump wychodzą z samolotu
East News

Melania szybko uciekła do samochodu

Melania Trump, Donald Trump na Florydzie
East News

 

Więcej na temat Donald Trump Melania Trump
Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36