Donald Trump, Melania Trump Donald Trump, Melania Trump Donald Trump, Melania Trump Melania Trump, Donald Trump Melania Trump, Donald Trump
Donald Trump, Melania Trump
East News
Zobacz wideo!
1/5
Donald Trump, Melania Trump
East News

Do takich sytuacji dochodzi coraz częściej! W internecie nie brakuje filmików, na których wyraźnie widać, jak Melania Trump unika publicznego okazywania uczuć swojemu mężowi Donaldowi Trumpowi. Do kolekcji właśnie dołączyło kolejne nagranie, które obrazuje relację między Pierwszą Parą Stanów Zjednoczonych. Po lądowaniu na Florydzie, Melania Trump, wysiadając z samolotu, znów sprytnie uniknęła chwycenia męża za rękę. Zagraniczne media nie mają wątpliwości, że powtarzające się sytuacje mogą świadczyć o tym, że między Trumpami nie układa się najlepiej.

 

Zobacz też: To już kryzys? Donald Trump próbował chwycić żonę za rękę. Reakcja Melanii była jednoznaczna!

 

Zobacz wideo na następnej stronie!

 

Polecamy: Donald Trump zdradza Melanię z 29-letnią współpracowniczką? Media za oceanem nie mają co do tego wątpliwości!

2/5
Donald Trump, Melania Trump
East News

O tym, że między Melanią a Donaldem wieje chłodem, media zaczęły rozpisywać się już po zaprzysiężeniu. Wówczas kamery telewizyjne wychwyciły sytuację, kiedy Donald Trump powiedział coś dyskretnie do żony, na co Melania odpowiedziała mu uśmiechem. Gdy tylko prezydent odwrócił głowę, na twarzy Pierwszej Damy pojawił się grymas niezadowolenia. Tym razem do niepokojącej sytuacji doszło po lądowaniu prezydenckiego samolotu na Florydzie. Donald Trump próbował chwycić żonę za rękę. Ta dała się złapać jedynie za... kciuk, by następnie wyślizgnąć się z uścisku. Ten moment zobaczycie w 3:20 minucie nagrania.

 

3/5
Donald Trump, Melania Trump
East News

W czasie oficjalnej wizyty w szpitalu w Palm Beach na Florydzie, prezydencka para nie była w najlepszych humorach.

4/5
Melania Trump, Donald Trump
East News

Powodem nie najlepszych relacji między małżonkami są doniesienia zagranicznych mediów o rzekomym romansie sprzed lat prezydenta z aktorką filmów dla dorosłych, która miała otrzymać zapłatę za milczenie. Co więcej, pojawiają się również plotki, że Donald Trump jest w bliskiej relacji z dyrektor ds. informacji Białego Domu, 29-letnią Hope Hicks. Wszystko za sprawą wywiadu, którego w programie Trevora Noah udzielił autor głośnej książki „Fire and fury” Michael Wolff, który stwierdził, że „Jest pewien, iż Donald Trump ma romans w Białym Domu”. Internauci wyśledzili, że może chodzić właśnie o Hope Hicks. Nie ma na to twardych dowodów, jednak amerykańskie media publikują artykuły na temat kontaktów Trumpa z Hicks. Pierwsza Para Stanów Zjednoczonych w żaden sposób nie komentuje tych doniesień.

5/5
Melania Trump, Donald Trump
East News

Czy to już kryzys? A może zwykłe niesnaski, które nie omijają nawet małżeństw na szczycie władzy?

Więcej na temat Donald Trump Melania Trump