Melania Trump, Donald Trump Melania Trump, Donald Trump Melania Trump, Donald Trump Melania Trump, Donald Trump Melania Trump
Melania Trump, Donald Trump
East News
Widzieliście to?!
1/5
Melania Trump, Donald Trump
East News

Najnowsze wideo jest kolejnym dowodem, potwierdzającym kryzys w małżeństwie Trumpów? O tym, że między Pierwszą Parą Stanów Zjednoczonych nie układa się najlepiej, mówi się od dawna. Niepokojące sygnały, mogące świadczyć o tym, że w małżeństwie Melanii i Donalda Trumpów nie dzieje się najlepiej można było zauważyć już w czasie ceremonii zaprzysiężenia prezydenta. Wówczas w pewnym momencie Donald Trump powiedział coś do swojej żony, na co Melania odpowiedziała mu uśmiechem. A gdy prezydent odwrócił głowę, na twarzy Pierwszej Damy natychmiast pojawił się grymas niezadowolenia. Tym razem doszło do bardzo podobnej sytuacji!

 

Zobacz też: Melania Trump upokorzyła męża Donalda Trumpa? Zobaczcie, co zrobiła na Florydzie! WIDEO

 

Co się wydarzyło? Reakcja Melanii Trump na czuły gest męża wydaje się wiele mówić o relacji między małżonkami. Zobacz na następnej stronie!

 

Polecamy: Malenia Trump czy księżna Kate? Którą kobietę podziwiamy bardziej? W tym rankingu zwyciężyła... To szok!

2/5
Melania Trump, Donald Trump
East News

Kamery i flesze fotoreporterów uchwyciły sytuację, kiedy Donald Trump próbował chwycić swoją żonę za rękę. Pierwsza Dama odtrąciła gest męża, chowając dłoń do kieszeni płaszcza, w tym samym czasie nadal szeroko uśmiechając się do dziennikarzy. Nagranie zajścia natychmiast trafiło do internetu. Opublikowano je m.in. na oficjalnym profilu "Daily Mail". Internauci nie mają wątpliwości, że to już kolejne zajście między Trumpami, które może świadczyć o chłodnych relacjach małżonków.

 

 

3/5
Melania Trump, Donald Trump
East News

Zagraniczne tytuły piszą o tym, że powodem pogarszającej się relacji Pierwszej Pary mogą być pojawiające się w mediach pogłoski, o tym, że Trump ma romans z dyrektor ds. informacji Białego Domu, 29-letnią Hope Hicks. Tego typu sugestie znalazły się w książce „Fire and fury”, dotyczącej prezydentury Donalda Trumpa

4/5
Melania Trump, Donald Trump
East News

Donald i Melania Trumpowie są pod baczną obserwacją mediów, które wyłapują każdy gest między małżonkami. Czy ostatnia sytuacja potwierdza, że małżeństwie Pierwszej Pary USA wieje chłodem?

5/5
Melania Trump
East News

A może to tylko plotki?

Więcej na temat Donald Trump Melania Trump