Jak mieszkają gwiazdy: Robert Lewandowski, Julia Starak, Anna Wendzikowska, Anna Popek Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Anna Popek pokazała swoje mieszkanie Anna Popek pokazała swoje mieszkanie
Jak mieszkają gwiazdy: Robert Lewandowski, Julia Starak, Anna Wendzikowska, Anna Popek
Instagram
Gwiazdy chętnie pokazują wnętrza swoich mieszkań!
1/21
Jak mieszkają gwiazdy: Robert Lewandowski, Julia Starak, Anna Wendzikowska, Anna Popek
Instagram

Jak mieszkają polskie gwiazdy? Robert Lewandowski ma apartament z centrum Warszawy, a w wieżowcu w którym wkrótce zamieszka znajduje się też luksusowa siłownia i basen! Kuba Wojewódzki wraz ze swoją (żoną?) Renatą Kaczoruk mieszkają na warszawskim Powiślu w wielkim apartamencie z tarasem, z kolei Rafał Mroczek ma dom. Jak mieszkają polskie gwiazdy? Zobaczcie naszą galerię!

2/21
Anna Wendzikowska
Instagram

Mieszkanie Ani Wendzikowskiej jest bardzo stylowe i eleganckie. Dziennikarka chętnie chwali się fotkami ze swojego życia na Instagramie, dzięki czemu możemy podejrzeć jak mieszka. Na profilu gwiazdy znajdziemy wiele zdjęć z przedpokoju, salonu, kuchni, a nawet... łazienki. Mieszkanie jest urządzone w minimalistycznym stylu w kolorach bieli i czerni. Podoba Wam się? Zobaczcie, jak mieszka gwiazda TVN!

3/21
Anna Wendzikowska
Instagram

Tak wygląda łazienka Ani Wendzikowskiej!

4/21
Anna Popek pokazała swoje mieszkanie
Facebook

Anna Popek pochwaliła się na Facebooku zdjęciami swojego nowego mieszkania. Dziennikarka wprowadziła się do nowego lokum prawie rok temu, ale wcześniej przez kilka miesięcy urządzała je wraz z architektem wnętrz. Jak wygląda mieszkanie Anny Popek? Zobacz!

5/21
Anna Popek pokazała swoje mieszkanie
Facebook

Kuchnia Anny Popek. 

6/21
Jak mieszka Kuba Wojewódzki?
Instagram

Jak mieszka Kuba Wojewódzki? Król TVN już od jakiegoś czasu pokazuje na Instagramie zdjęcia ze swojego życia, a dzięki temu możemy podejrzeć, jak wyglądają wnętrza jego apartamentu na Powiślu. Widać na nich, że gwiazdor TVN-u preferuje minimalistyczne, jasne, przestronne wnętrza. W mieszkaniu wiele jest modnych gadżetów, ale też wszędzie widać płyty. Zobacz, jak mieszka Kuba!

7/21
Jak mieszka Kuba Wojewódzki?
Instagram

Tak mieszka Kuba Wojewódzki. Podoba Ci się jego mieszkanie?

8/21
Jak mieszka Kuba Wojewódzki?
Instagram

Tak wygląda balkon Kuby Wojewódzkiego. Stylowy fotel?

9/21
Filip Chajzer pokazał swój apartament
DDTVN

Tak wygląda kuchnia Filipa Chajzera.

10/21
Sypialnia Filipa Chajzera
DDTVN

Filip Chajzer przy okazji robienia materiału do "Dzień dobry TVN" na temat tego, jak mieszkają Polacy, Filip Chajzer pokazał swój apartament. W reportażu możemy zauważyć, że w mieszkaniu dziennikarza wszystko ma swoje miejsce i jest starannie urządzone. Na ścianach jest modna cegła, duży plazmowy telewizor, a w sypialni nie brakuje dużego łóżka, które jest centralną częścią tego pomieszczenia. Jak mieszka Filip Chajzer? Zobacz!

11/21
Robert Lewandowski na Złotej 44
materiały prasowe

Robert Lewandowski kupił apartament w najlepszym wieżowcu mieszkalnym w Europie na ul. Złotej 44. Luksusowe wnętrza, piękny widok na Warszawę, a do tego na 8. piętrze wieżowca, w którym zamieszka Robert będzie znajdowała się luksusowa siłownia, basen, gabinety masażu i sauna. Piłkarz wraz z żoną Anią Lewandowską zamieszka w nowym lokum już pod koniec tego roku, ale już teraz możemy zobaczyć wnętrza jego apartamentu!

12/21
Robert Lewandowski na Złotej 44
materiały prasowe

Robert Lewandowski kupił apartament na Złotej 44 w Warszawie. 

13/21
Rafał Mroczek pokazał swój dom

Rafał Mroczek pokazał swój apartament na warszawskiej Ochocie. Gwiazdor "M jak miłość" sam ostatnio przeprowadził mały remont mieszkania. Rafał m.in. osobiście odnawiał drzwi i robił porządki w ogrodzie. We wnętrzu mieszkania dominują jasne kolory: białe meble tworzą przyjemny, ciepły klimat. Zobaczcie, jak mieszka Rafał Mroczek!

14/21
Rafał Mroczek pokazał swój dom
Instagram

Plazmowy telewizor musi być :-) 

15/21
Rafał Mroczek pokazał swój dom
Instagram

Podoba Wam się mieszkanie Rafała Mroczka?

16/21
Cristiano Ronaldo bez koszulki

Choć Cristiano Ronaldo na co dzień gra w Realu Madryt i mieszka w Hiszpanii, wolny czas między rozgrywkami lubi spędzać w Nowym Jorku, dlatego niedawno kupił tam apartament. Apartament, który Cristiano Ronaldo kupił w Trump Tower ( wieżowiec należy do Donalda Trumpa) naprawdę robi wrażenie. Przestronna sypialnia, ogromny salon, lustrzana łazienka, a w dodatku przepiękny widok na Central Park. Apartament jest bardzo piękny, zobaczcie zdjęcia!

17/21
Salon Cristiano Ronaldo

Apartament Cristiano Ronaldo robi wrażenie!

18/21
Salon Cristiano Ronaldo

Luksusowy, duży z pięknym widokiem na Nowy Jork!

19/21
Julia Starak pokazał na Instagramie swoje mieszkanie
Instagram

Julia Starak od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna na Instagramie. Siostra Piotra Woźniaka-Staraka chętnie chwali się zdjęciami z wakacji oraz fotkami, na których widać jak trenuje. Julia w ostatnich miesiącach bardzo schudła i trzeba przyznać, że wyglada teraz świetnie. Przy okazji tego, że pokazuje na Instagramie mnóstwo zdjęć ze swojego życia, możemy podejrzeć jak wygląda jej dom w Konstancinie. Trzeba przyznać, że Julia ma gdzie trenować, bo jej salon jest bardzo duży! Zobaczcie zdjęcia, a pod tym linkiem znajdziecie też nagranie z domu Julii Starak! 

20/21
Mieszkania gwiazd: Julia Starak
Instagram

Podoba Wam się salon Julii Starak?