Dominik Abou-Khadra w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" tworzy kultowy duet razem z Krzysztofem Radzikowskim. Uczestnicy nie pokazują jednak w show swoich partnerek, ale Dominik postanowił pochwalić się swoja ukochaną w mediach społecznościowych. Bohater hitu TTV pokazał zdjęcie z żoną, które zachwyciło fanów. Partnerka Dominika jest obłędnie piękna, a do tego ma nienaganną figurę i to po trzech porodach. Zobaczcie jak wygląda!

Reklama

Zobacz także: Agnieszka Kotońska świętuje 25. rocznicę ślubu! Gwiazda "Gogglebox" pokazała czułe zdjęcia z mężem

Dominik z "Gogglebox" pokazał swoją żonę! Kobieta zachwyca swoją idealną figurą!

Dominik i Krzysztof już od kilku lat bawią widzów "Gogglebox. Przed telewizorem" swoimi zabawnymi tekstami! Fani hitu TTV nie wyobrażają sobie, że tych dwóch panów mogłoby kiedykolwiek zabraknąć w show. Program dał Dominikowi i Krzysztofowi ogromną popularność, ale oni sami dalej pozostają skromni. W programie nie pokazują również swoich rodzin, ale Dominik postanowił pochwalić się swoją piękną żoną w mediach społecznościowych.

Partnerką Dominika Abou-Khadra jest Iga Muszakowska. Ukochana bohatera hitu TTV co prawda nie występuje w telewizji, jednak w sieci jest bardzo popularna! Jej profil na Instagramie śledzi ponad 30 tysięcy osób. Wygląda na to, że Iga kocha sport - jej sylwetki można naprawdę pozazdrościć. Również fani Dominika zachwycają się jego piękną żoną w komentarzach pod postem. Wielbiciele są pod ogromnym wrażeniem ciała Igi, która urodziła trójkę dzieci!

- Piękna ta twoja kobieta ????jak to możliwe ze urodziła troje dzieci pozdrawia ????

- Woow piękna żona i ta figura rewelacja.. Trzymaj ją mocno ????Pozdrawiam was serdecznie.

- Piękna ta Twoja kobieta, fiu fiu, trzymaj ją mocno, bo zapewne niejeden mężczyzna się za nią ogląda

- Co tu dużo pisać ???? po prostu pięknie ❤️????❤️????????

- Co za figura ???????????????? - piszą fani.

To prawda - od żony Dominika ciężko oderwać wzrok! Zobaczcie sami jak wspaniale wygląda kobieta, która urodziła trójkę dzieci!

Zobacz także

Żona Dominika z "Gogglebox" jest zniewalająco piękna!

Partnerka bohatera hitu TTV zachwyca swoją idealną sylwetką!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama