Doda szykuje się do premiery "Wodospadów", kolejnego singla promującego jej płytę "Aquaria". Już dziś czekała fanów mała niespodzianka. Doda zaskoczyła trailerem zapowiadającym nowy klip:

Reklama

Rzeczywiście wygląda jak sen ???? - zachwycają się fani.

Zobaczcie Dodę w zmysłowym wydaniu.

Doda pokazała fragment teledysku "Wodospady"

Doda wystąpiła w finale "Tańca z Gwiazdami", gdzie po raz pierwszy premierowo wykonała swój nowy singiel pt. "Wodospady". Tę piosenkę fani gwiazdy doskonale kojarzą z czołówki programu "Doda. 12 kroków do miłości", który swój finał będzie miał już 5. listopada. Wówczas widzowie dowiedzą się, jak potoczyły się losy Dody po randkach z dwunastoma nieznajomymi. Kwestia życia miłosnego Dody to nie jedyny aspekt, który tego dnia zainteresuje fanów. Doda zapowiedziała również premierę klipu do "Wodospadów", a fragment właśnie pojawił się w sieci:

Jest bardzo bajkowy, romantyczny i sensualny. Myślę, że będzie łapał za serce zakochane pary - mówiła niedawno o utworze w wywiadzie z Glamour.pl.

Czy faktycznie tak będzie? Zobaczcie, fragment klipu, którym Doda właśnie podzieliła się w sieci.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13": Doda otworzyła wielki finał. Zobaczcie ognisty występ i zdjęcia

Zobacz także

Doda po kilkuletniej muzycznej przerwie serwuje odbiorcom naprawdę mocny materiał. "Aquaria" przepełniona jest nowościami, a utwory ją promujące podbijają listy przebojów. Zwiastun nowego klipu "Wodospady" zaintrygował internautów:

- Nie wiem czy internet dźwignie ten teledysk???????????? Padną systemy - Czekamy ????????????????
- Teledysk będzie jak z bajki ❤️
- Wooow???? To będzie teledysk jak z baśni???????????? Zapowiedź znakomita, nie potrafię doczekać się soboty.
- W tym cielisto-połyskującym kostiumie/body widzę troszkę inspirację Britney Spears z teledysku "Toxic"... Tutaj i tam jest pięknie, zmysłowo...
- Bardzo piękny teledysk ???? Rzeczywiście wygląda jak sen ????

Instagram @dodaqueen

Zobacz także: "Doda. 12 kroków do miłości": Doda szczerze o swoich kandydatach! "Współczuję, że się ze mną spotykają"

Reklama

"Wodospady" to drugi singiel z "Aquarii", który doczekał się teledysku. Jego premiera zapowiedziana jest na 5. listopada. Jesteście ciekawi całości? Tym razem Doda odsłania swoją zmysłową i delikatną stronę.

VIPHOTO/East News
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama