Doda w fioletowym garniturze
East News

Doda była jedną z muzycznych gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki stacji TV Puls. Koniec lata zawsze wiąże się z zapowiedzą nowości na kolejny sezon, a telewizja Puls zrobiła to jako pierwsza. Obok piosenkarki pojawiły się też gwiazdy serialu "Lombard". Jednak to Doda przyciągnęła największą uwagę, głównie za sprawą jej stylizacji. 

Gwiazda zdecydowała się na stylowy garnitur, ale założyła do niego naprawdę odważny top! Zobaczcie więcej zdjęć artystki. Nie uwierzycie z kim zaśpiewała w duecie w trakcie imprezy...

1/3
Doda  na ramówce TV Puls w garniturze
East News

Tym razem Doda zdecydowała się na monochromatyczną stylizację w kolorze lila, czyli rozbielonego fioletu. Na tę okazję wybrała, bardzo modny od kilku sezonów, garnitur. Jednak zamiast długich spodni założyła szorty z wysokim stanem. Pod marynarką pojawił się bardzo krotki top z dużym dekoltem. Trzeba przyznać, że to on zasługuje na szczególną uwagę. 

2/3
Doda  na ramówce TV Puls
East News

Artystka nie zapomniała też o modnych dodatkach. Swój zestaw uzupełniła szpilkami w kolorze garnituru oraz  fioletową torebką. Tęczowe paznokcie i złota biżuteria uzupełniły całość. Doda ostatnio pokochała ten odcień fioletu! To już kolejny raz kiedy wybiera stylizację w tym kolorze, a niedawno tę barwę miała nawet na włosach.

 

3/3
Doda  na ramówce TV Puls z Robertem Janowskim
East News

Piosenkarka podczas prezentacji ramówki pojawiła się też na scenie. Razem z Robertem Janowskim zaśpiewała kilka utworów.

Podoba Wam się nowa stylizacja Dody?

 

Więcej na temat garnitur Doda