Sytuacja Dody i Dariusza Pachuta wciąż pozostaje niejasna dla wielu internautów. Choć z profilu piosenkarki zniknęły wspólne zdjęcia ze sportowcem, to gwiazda oficjalnie nie odniosła się do doniesień o rozstaniu. Wokalistka poprosiła jedynie, by media skupiły się na jej osiągnięciach zawodowych, a nie osobistym życiu. Dariusz Pachut także ograniczył się do wpisu, w którym podkreślił, że nigdy nie chciał być celebrytą. Czy jego relacja z Dodą rzeczywiście się skończyła? Tego nie zdradził. Fani podejrzewają, że para wróciła do siebie albo wcale się nie rozstała, tylko postawiła na większą prywatność. Ostatnio Dariusz Pachut pokusił się o komentarz w tej sprawie. Pojawiła się też reakcja Dody!

Reklama

Dariusz Pachut odpowiedział na pytanie o związek z Dodą. Piosenkarka zareagowała

Chociaż Doda i Dariusz Pachut nie pojawiają się już razem i najwyraźniej skupili się na swoich karierach, nie milkną plotki na temat ich relacji, która... No właśnie. Internauci nadal nie są pewni, czy para rzeczywiście się rozstała, a może po prostu zrobiła sobie przerwę, chcąc chronić swoją prywatność. Piosenkarka i sportowiec wciąż nie udzielili jednoznacznego komentarza na temat łączących ich stosunków.

Mat. prasowe

Zobacz także: Doda o depresji: "Chciałam jak najszybciej skończyć tę męczarnię"

Ostatnio Dariusz Pachut został zapytany o relację z Dodą. Fanka zaapelowała do sportowca, by ten wreszcie ostatecznie rozwiał wątpliwości internautów. Podkreśliła, że internauci wciąż żyją tą sprawą.

- Darek, napisz w końcu, czy z Dodą jesteś, bo ludzie umrą z ciekawości! — napisała.

Mężczyzna postanowił udzielić nawet krótkiego komentarza, choć oczywiście nie zaspokoił ciekawości internautki. Odpowiedział bardzo krótko i wymijająco.

- I tak jest przeludnienie — odpisał.

screen Polsat Doda. Dream Show

Zobacz także: Blanka Lipińska o przyjaźni z Dodą: "Czułam się niezwykle wyróżniona"

Co ciekawe, jego komentarz polubiła Doda. Najwyraźniej piosenkarka, choć oficjalnie nie obserwuje profilu Dariusza Pachuta na Instagramie, to nadal śledzi jego aktywność w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że spodobała jej się reakcja sportowca.

Reklama

Życie uczuciowe polskiej królowej popu jest skomplikowane, czego nie ukrywa sama gwiazda. Doda opowiedziała o związkach w swoim programie, nie szczędząc gorzkich słów. Myślicie, że rzeczywiście coś ją jeszcze łączy z Dariuszem Pachutem?

VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama