Doda pokazała dom i nagrody
ONS

Doda pokazała jak wygląda jej mieszkanie. Weźcie głęboki oddech, bo to co zobaczycie robi wrażenie

Doda pokazała dom i nagrody
ONS

Doda nowy rok zaczęła mocnym wejściem. Na rynku ukazał się jej nowy singiel "Riotka", a już wkrótce możemy spodziewać się nowej płyty artystki. Całkiem niedawno wokalistka otrzymała też propozycję zagrania w spektaklu Janusza Józefowicza "Legalna blondynka". Niestety ostatecznie Doda nie pojawi się na scenie. Zobacz: Doda nie wystąpi u Józefowicza. Janusz skomentował dlaczego zastąpi ją Kurdej-Szatan

Oprócz intensywnego grafiku związanego ze sprawami zawodowymi w życiu prywatnym Dody również się pozmieniało. Od kilku miesięcy wokalistka jest bardzo szczęśliwa u boku Emila Haidara. Para postanowiła nawet razem zamieszkać i kupili wspólny apartament.

Teraz po raz pierwszy pokazała zdjęcie wnętrza swojego starego mieszkania i pochwaliła się nagrodami, które zajmowały całe pomieszczenie.
Dodała też stosowny podpis:

Odwiedziłam nowych nabywców mojego mieszkania.TAK! Straciłam milion na tym dealu...ale czego się nie robi dla swoich nagród? W końcu mają całą chatę dla siebie! - napisała na Facebooku.


Wygląda na to, że plotki o sprzedaży mieszkania są wyssane z palca, a aktualnie jedynymi lokatorami są nagrody Dody. Według Wikipedii gwiazda ma ich aż 170!

Zobacz: Doda pokazała zdjęcia z rodzicami Emila. Tak spędza święta
 Więcej na temat Doda
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10