Już dzisiaj do kiosków trafił tygodnik "Gwiazdy" z pierwszą ślubną okładką Dody. Artystka wygląda fantastycznie i musimy przyznać, że welon i biała suknia jej bardzo pasują.

Reklama

Zobacz: Doda na okładce "Gwiazd" w sukni ślubnej! Wygląda zjawiskowo

W środku pojawił się również materiał o tym jak Rabczewska wybierała suknię ślubną. Jak sama przyznała nie było łatwo:

Nie chcę o tym mówić, zły dotyk boli przez całe życie. Na szczęście miałam fantastyczne grono doradcze w postaci moich najbliższych przyjaciół i ukochanej mamy. Okazali się bardzo pomocni. Na pochwałę zasługuje również Stefano, który robił co mógł, żeby zainteresować mnie sukniami. Ja oczywiście kilka razy wymiękałam, robiąc swoje sceny, łącznie z tym, że się popłakałam. Tak jakbym czuła, że ten ślub naprawdę jest już jutro!

Właścicielka salonu, w którym powstała wymarzona suknia przyznaje, że Doda miała określoną wizję tego jak ma wyglądać kreacja:

Pani Dorota różniła się od przeciętnych klientek tym, że doskonale wiedziała, czego chce. Miała określoną wizję i zdecydowanie ją egzekwowała. Było kilka przymiarek i na sukienkę naniesiono poprawki, co była rzeczą wyjątkową, bo projektant tej kreacji nigdy się na to nie zgadza. Ale dla Dody zrobił wyjątek i udostępnił materiały, które pozwoliły ją zmodyfikować, m.in. zrobić rękawki takie, jakie sobie życzyła. Doda była bardzo zadowolona z ostatecznego efektu, my również - opowiada pani Danuta Cymerman.

Gwiazda jest ustaysfakcjonowana ostateczną wersją i przyznała, że jej sukienka jest taka jak sobie wymarzyła:

Wybierając swoją kreację, nie zdawałam sobie sprawy, że to jedyna taka sukienka na świecie. To prototyp hiszpańskiego projektanta. Będzie uszyta specjalnie pod moje wymiary i myślę, że jest całkiem niezła! Przede wszystkim pokazuje to, co chciałabym odzwierciedlić sukienką, jeśli chodzi o moje cechy charakteru. Bo każdy powinien iść tak ubrany, jak dyktuje mu serce. A moje serce jest bardzo gorące i namiętne!

My nie możemy doczekać się jak zobaczymy Dodę przed ołtarzem!

Zobacz: Jak wyglądały zaręczyny Dody i Emila Haidara? Znamy szczegóły

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama