Chyba nikt się nie spodziewał, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy Julię Wieniawę w sukni ślubnej. Aktorka jest w związku z Nikodemem Rozbickim, ale nic się nie zapowiadało, że para planuje powiedzieć sobie sakramentalne "tak". To jednak nie z nim, 24-latka ma stanąć na ślubnym kobiercu. Na Instagramie pojawiło się nagranie aktorki w sukni ślubnej. Internauci nie mogą wyjść z zachwytu.

Reklama

Julia Wieniawa w sukni ślubnej. Wygląda oszałamiająco

Julia Wieniewa jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym show-biznesie, która pojawiła się w wielu znanych produkcjach, takich jak „Kobiety Mafii”, „Rodzinka.pl” czy „Teściowie”. Aktorka ma za sobą również wiele medialnych związków m.in. z Antkiem Królikowskim, Baronem z Afromental, a obecnie spotyka się z Nikodem Rozbickim. Teraz na Instagramie pojawiło się nagranie aktorki w długiej sukni ślubnej. Niestety, to nie Julia zdecydował się na wyjście za mąż, a jej serialowa postać Andżelika z serialu "Teściowie".

Przed Państwem nasza Panna Młoda. Już dzisiaj zobaczycie ją na ślubnym kobiercu! Finał serialu „Teściowie” juz dzisiaj o godz. 22:10
— czytamy na Instagramie.

Zobacz także: Ujawniono zarobki Julii Wieniawy! Ta kwota przyprawia o zawrót głowy

Pod postem Julii Wieniawy w sukni ślubnej posypały się komentarze od internautów. Jedni kibicują jej serialowej parze, a drudzy zachwycają się nad jej sukienką.

Andżela i Lucek zasługują na szczęście i oby doszło do ślubu
Juleczka Śliczna niczym księżniczka
Piękna sukienka!
— piszą internauci.
Julia Wieniawa
Instagram @polsatofficial

Zobacz także: "Mam talent": Julia Wieniawa zdradziła, jaką chce być jurorką. Szczere wyznanie gwiazdy

Zobacz także

Okazuje się, że suknia ślubna, którą miała na sobie aktorka, wcale nie jest w jej guście, ale taki był właśnie zamierzony efekt. Dlaczego? Celebrytka wyjaśniła, że nie chciała czuć się, tak jakby sama brała ślub.

Starałam się wybrać z kostiumografką taką suknię, którą bym nigdy nie założyła prywatnie, żeby w ogóle nie czuć się, jakby to był mój dzień. (...) W serialu mam taką bezę, której nigdy bym nie założyła na siebie, ale właśnie o to chodziło, żeby Andżelika miała inną ceremonię, niż ja bym mogła ewentualnie kiedyś mieć, ale nie myślę o tym.
— powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z Polsatem.
Reklama

A wam jak podoba się Julia Wieniawa w sukni ślubnej?

Julia Wieniawa
Instagram @polsatofficial
Reklama
Reklama
Reklama