DODA Doda o teledysku ślubnym Doda w Dubaju Doda, Emil Stępień
DODA
1/4
DODA

 

Doda zdradziła, jak wyglądały początki jej znajomości z Emilem Stępniem! W kwietniu 2018 roku piosenkarka zaskoczyła wszystkich publikując zdjęcia w sukni ślubnej i informując swoich fanów, że właśnie wyszła za mąż. Artystka w tajemnicy przed mediami zorganizowała piękny ślub w Hiszpanii i dopiero po tym, jak wyszła za mąż przyznała, że przez wiele miesięcy ukrywała swój związek z Emilem Stępniem. Wcześniej Doda zapewniała, że łączy ich jedynie przyjaźń.

Teraz, kilka miesięcy po ślubie Doda zdradziła, jak się czuje w roli żony i jak wygląda jej małżeństwo. W najnowszym wywiadzie piosenkarka po raz pierwszy opowiedziała o początkach znajomości z Emilem. Kiedy się poznali?

 

Zobacz także: I żyli długo i szczęśliwie? Jak pielęgnować związek by był trwały i szczęśliwy?

2/4
Doda o teledysku ślubnym
YouTube, Party.pl

Doda w rozmowie z magazynem Gala opowiedziała o swojej znajomości i związku z Emilem Stępniem. Artystka zdradziła, że swojego męża poznała blisko trzy lata temu. Gdzie spotkali się po raz pierwszy i kiedy przyjęła oświadczyny ukochanego?

Znam Emila stosunkowo krótko. W maju miną trzy lata - zdradziła w rozmowie z magazynem. Emil oświadczył mi się we wrześniu 2017 roku. Chyba półtora roku po tym, jak się poznaliśmy na premierze spektaklu "Słownik ptaszków polskich", w którym grałam. Po dwóch latach znajomości wzięliśmy ślub. 

Gwiazda zdradziła, że zaręczyny odbyły się w Marbelli, tam gdzie brali ślub.  

Co jeszcze zdradziła Doda? Jak teraz, po ślubie, wygląda jej związek z Emilem? Zobaczcie, co powiedziała gwiazda! 

Zobacz także: Małżeństwo może zmienić Twoją osobowość

3/4
Doda w Dubaju

Doda nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa u boku swojego męża, ale nie chce publicznie idealizować swojego związku. 

Teraz, jeśli chcę skomplementować męża, mówię do niego. To samo dotyczy naszego małżeństwa. Nie muszę opowiadać o nim całej Polsce. Dbamy o swoją prywatność i dzięki temu o siebie - zdradziła w "Gali". (...) Cieszymy się sobą, dmuchamy i chuchamy na ten związek, by trwał jak najdłużej i w jak największych feeriach kolorów. 

 

Co ciekawe, Doda w najnowszym wywiadzie nie ukrywa, że nawet po ślubie nie zmieniła zdania w pewnej sprawie...

Ja nadal jestem rozczarowana mężczyznami i nadal mało optymistycznie na nich patrzę. I jeśli mnie zapytasz, czy jestem szczęśliwą małżonką i czy będziemy razem do końca życia, nie będę w ogóle tego idealizować. Absolutnie nie usłyszysz ode mnie żadnych słów, które wcześniej mówiłam, bo kiedy teraz czytam wcześniejsze wywiady, jestem nimi zażenowana. Zwłaszcza, że cała Polska wie, jak się skończyły opisywane tak szczegółowo związki - przyznała Doda. 

 

Zobacz także: Jak słowa "zawsze" i "nigdy" niszczą związek

4/4
Doda, Emil Stępień
East News

Doda w rozmowie z Galą przyznała, że to właśnie ona zdecydowała, że razem z Emilem będą ukrywać swój związek. Doda i Emil ogłosili, że są parą dopiero po ślubie. 

 

Zobacz także: Jak bardzo fascynuje cię twój partner – test

Więcej na temat Doda Emil Stępień