Doda i Sarsa otrzymały nagrody na koniec roku

Wielkie sukcesy Dody i Sarsy! Lepszego końca roku nie mogły sobie wyobrazić!

Doda i Sarsa otrzymały nagrody na koniec roku

Doda, Sarsa, Szymon Chodyniecki, zespół Video - to polscy artyści, którzy zostali wyróżnieni przez Związek Producentów Audio i Video złotymi, platynowymi i diamentowymi płytami za single i albumy. To świetna wiadomość dla artystów na koniec roku!

 

Doda otrzymała Złotą Płytę za singiel "Riotka", Tabb oraz Sound'n'Grace Platynową Płytę za album "Atom", Szymon Chodyniecki - Platynę za singiel "Sam na sam". Jednak prawdziwą królową jest tym razem Sarsa. Wokalistka otrzymała Diamentową (!) Płytę za singiel "Naucz mnie", złotą za "Indianę" oraz złotą za album "Zapomnij mi". Wśród zagranicznych artystek króluje Adele - poczwórna platyna za album "25".

Złota płyta za singiel przyznawana jest 10 tys. sprzedanych sztuk, platynowa - 20 tys, diamentowa - 100 tys. W przypadku płyt: złota - za 15 tys., platynowa - za 30 tys, diamentowa - za 150 tys.

 

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Tymczasem Doda i Sarsa walczą o tytuł artystki roku oraz przeboju roku. Czy wyróżnienia ZPAV pomogą im w naszym plebiscycie?

 

Doda dostała Złotą Płytę za singiel Riotka

Doda z wysokim kucykiem
ONS

Sarsa otrzymała aż 3 wyróżnienia

Sarsa w czarnej kurtce

Pełna lista nagrodzonych

 

 

Zarząd ZPAV przyznał kolejne wyróżnienia Złotych i Platynowych Płyt.

Posted by ZPAV on 16 grudnia 2015

 

 

 

Więcej na temat Doda Sarsa
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55