Monika Zamachowska i Zbyszek Zamachowski
East News
Newsy

Monika Zamachowska jest załamana! Nie spodziewała się rozstania: "To była jego decyzja"

Monika Zamachowska po raz pierwszy, tak szczerze opowiedziała o rozstaniu z mężem. Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" publicznie przyznała, że nie spodziewała się tego, że Zbigniew Zamachowski zdecyduje się zakończyć ich związek.

Monika Zamachowska po raz pierwszy, tak szczerze opowiedziała o rozstaniu z mężem. Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" publicznie przyznała, że nie spodziewała się tego, że Zbigniew Zamachowski zdecyduje się zakończyć ich związek. Monika Zamachowska zdradziła, że wyprowadzka męża jest dla niej bardzo bolesnym doświadczeniem. Sprawdźcie, co powiedziała o Zbigniewie Zamachowskim!

Monika i Zbigniew Zamachowscy mają sposób na obecność paparazzi na wakacjach! Jaki?

Monika Zamachowska cierpi po rozstaniu z mężem

Rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich zaskoczyło chyba wszystkich. Blisko dwa tygodnie temu media opublikowały zdjęcia na których widać, jak aktor wynosi swoje rzeczy z mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Niestety, szybko okazało się, że związek dziennikarki i jej trzeciego męża to już przeszłość. 

Monika Zamachowska w najnowszym wywiadzie nie ukrywa, że cierpi po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim. Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" zdradziła, że to aktor podjął decyzję o rozstaniu.

(...) Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja- wyznała w "Fakcie".

Na pytanie, czy przeczuwała, że miłość się kończy, dziennikarka odpowiedziała wprost, że nie.  Pewnego dnia po prostu usłyszała, że jej mąż się wyprowadza. Co ciekawe, Monika Zamachowska zdradziła również, że jej mama od samego początku nie miała dobrych relacji ze Zbigniewem Zamachowskim i ostrzegała córkę przed związkiem z aktorem.

Mama bardzo przeżywa mój potencjalny trzeci rozwód. Nigdy nie miała dobrej relacji z moim mężem, ma bardzo smutne refleksje dotyczące przyczyn rozpadu tego związku- w wywiadzie dla "Faktu" powiedziała Monika Zamachowska. 

Monika Zamachowska zapewnia również, że chciałaby w przyszłości szczerze porozmawiać z mężem o tym, co się wydarzyło. Dziennikarka ma nadzieję, że będzie mogła przyjaźnić się ze Zbigniewem Zamachowskim.

Zobacz także: Monika Zamachowska zmieniła fryzurę! To efekt rozstania z mężem?

Monika Zamachowska potwierdziła rozstanie z mężem. Dziennikarka zdradziła, że to Zbigniew Zamachowski podjął taką decyzję.

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się?! Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z domu
EastNews

Monika Zamachowska nie ukrywa, że nie spodziewała się, że jej mąż wyprowadzi się z domu.

Monika Zamachowska w białym płaszczu wsiada do samochodu

Zobacz także
Monika Zamachowska w viemnym płaszczu z córką Zofią na bazarze

Monika Zamachowska po rozstaniu z mężem urządza się na nowo! Wspierają ją dzieci. ZDJĘCIA 

Zbigniew Zamachowski w garniturze. Monika Zamachowska w beżowej kreacji

Zbigniew Zamachowski po raz pierwszy komentuje rozstanie z Moniką Zamachowską! Aktor wydał oświadczenie

 

Zbigniew Zamachowski w garniturze. Monika Zamachowska w beżowej kreacji
East News
Newsy
Monika Zamachowska chce znów zostać mamą. Zdradziła, dlaczego nie chciała mieć dzieci ze Zbigniewem Zamachowskim!
Dziennikarka w bardzo szczerym wywiadzie opowiedziała o rozstaniu i swoim trzecim mężu. Takiego wyznania nie spodziewał się chyba nikt!

Monika Zamachowska w bardzo szczerym wywiadzie opowiedziała o rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim i wyznała, dlaczego nie zdecydowała się na dziecko z trzecim mężem! Dziennikarka nie ukrywa, że chciałaby jeszcze się jeszcze zakochać i marzy o kolejnym dziecku. Sprawdźcie, co o byłym partnerze i swojej przyszłości powiedziała Monika Zamachowska! Monika Zamachowska marzy o ciąży Blisko miesiąc temu media po raz pierwszy poinformowały o poważnym kryzysie w związku Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Dziennik "Fakt" opublikował wówczas zdjęcia na których mogliśmy zobaczyć, jak aktor wyprowadza się od żony. Szybko okazało się, że para podjęła decyzję o rozstaniu, ale chyba nikt nie spodziewał się tego, że będzie to definitywny koniec małżeństwa Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. W ostatnim wywiadzie Monika Zamachowska opowiedziała o rozstaniu z mężem i wyznała, że została zdradzona. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy - ze zdradą męża włącznie - to były kłopoty jak w innych związkach. (...) oczywiście szukam winy w sobie, szukam uzasadnienia, jak mogło do tego dojść, że za chwilę będę potrójną rozwódką- powiedziała w magazynie "Wprost". Dziennikarka nie ukrywa, że pomimo rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim wciąż ma nadzieję, że znów się zakocha. Co wiecej, Monika Zamachowska nie ukrywa, że marzy o kolejnej ciąży na którą nie chciała się zdecydować będąc w związku z aktorem. (...) ja bardzo chciałabym się jeszcze zakochać. Ba! (...) Bardzo chciałabym jeszcze mieć dziecko- wyznała w wywiadzie dla "Wprost". Po 42. roku życia płodność kobiety spada drastycznie. Ale kto zabroni marzyć? To dla mnie samej trochę dziwne, bo jednocześnie nigdy nie chciałam mieć dzieci ze Zbyszkiem- dodała.  Monika Zamachowska bardzo szczerze...

Monika Zamachowska w błyszczącej zielonej sukience. Zbigniew Zamachowski w garniturze
East News
Newsy
Nowa miłość powodem rozstania Zbigniewa Zamachowskiego z jego trzecią żoną Moniką Zamachowską?
Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski rozstali się. Będzie rozwód? Przyczyną rozpadu niemalże 10-letniego związku jest nowa miłość aktora?

Na Instagramie w maju zeszłego roku Monika Zamachowska napisała: "idziemy na rekord”, wyznając Zbigniewowi Zamachowskiemu miłość w dziewiątą rocznicę związku. Teraz wszystko wskazuje na to, że para, która za dwa miesiące obchodziłaby wspólne 10-lecie i siódmą rocznicę ślubu, niestety świętować nie będzie. Pod koniec marca paparazzi przyłapali Zbigniewa na wyprowadzce z żoliborskiego mieszkania Moniki. Kilka godzin później sytuację skomentowała sama Zamachowska. To bezcenne uczucie, gdy nie musisz wychodzić z domu, żeby mieć miły wieczór…- napisała dziennikarka na Instagramie. Co się stało, że para, która tak wiele poświęciła, by móc być razem, dziś z tego rezygnuje? Zobacz także:  Zbigniew Zamachowski po raz pierwszy komentuje rozstanie z Moniką Zamachowską! Aktor wydał oświadczenie Miłosć Moniki i Zbigniewa Zamachowskich na przekór światu Był rok 2011, a Monika i Zbigniew kręcili razem program TVN „SOS dla świata” w Belize, zaliczanym do najpiękniejszych zakątków świata. Wracając, przegadali ze sobą całą podróż. „Odnaleźliśmy się”, wspominała rok później dziennikarka w wywiadzie. Ale sytuację komplikował fakt, że Monika była wtedy żoną brytyjskiego pilota RAF-u Jamiego Malcolma, a Zbigniew mężem Aleksandry Justy, z którą ma czworo dzieci. Choć oboje byli zakochani, fala hejtu spadła na dziennikarkę, którą oskarżano o rozpad dwóch rodzin. „Okazało się też, że mój partner (…) jest całkowicie ubezwłasnowolniony. To ja: hetera, zołza, sekutnica, wyrwałam go potajemnie jego (…) pozbawionej siły i głosu byłej żonie”, broniła się w internecie Monika i tłumaczyła w „Vivie!”, że Zamachowski „od lat funkcjonował w związku właściwie jako...

Aleksandra Justa w czarnym golfie
East News
Newsy
Aleksandra Justa komentuje rozstanie Zbigniewa i Moniki Zamachowskich. Była żona wspiera aktora! 
Aleksandra Justa w rozmowie z mediami skomentowała rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Okazuje się, że aktor w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie byłej żony!

Aleksandra Justa w rozmowie z mediami skomentowała rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Okazuje się, że aktor w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie byłej żony! Wyznanie aktorki może zaskakiwać zwłaszcza, że to właśnie ze względu na Monikę Zamachowską , artysta odszedł od niej po blisko 20 latach związku. Sprawdźcie, co teraz powiedziała była żona Zbigniewa Zamachowskiego! Aleksandra Justa wspiera Zbigniewa Zamachowskiego Związek Moniki i Zbigniewa Zamachowskich od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Para poznała się, kiedy jeszcze aktor był w związku z Aleksandrą Justą. Po jakimś czasie okazało się, że małżeństwo aktorskiej pary podjęło decyzję o rozstaniu, a Zbigniew Zamachowski mógł rozpocząć związek z dziennikarką.  Paradoksalnie w podjęciu decyzji pomogła nam żona Zbyszka, gdy powiedziała mu: "Rozwodzę się z tobą, wyprowadź się". Nigdy tego dnia nie zapomnę, czekałam na Zbyszka w kawiarni Kafka przy ulicy Oboźnej. Przyszedł i powiedział: "Żona się ze mną rozwodzi". To był dziwny moment, ale jednak sporo w nas wyzwolił. Nie sądzę, żebym w innej sytuacji zdecydowała się na rozwód. Nie sądzę, żeby Zbyszek się na to zdecydował, bo najbardziej na świecie kochamy nasze dzieci (...) Tamtego dnia stanęliśmy przed faktem dokonanym- Monika Zamachowska wyznała kilka lat temu w rozmowie z "Vivą!". Monika i Zbigniew Zamachowscy stworzyli szczęśliwy związek, a trzy lata później powiedzieli sobie "tak". W tym roku para obchodziłaby 7. rocznicę ślubu - niestety, kilka dni temu okazało się, że Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z domu , a media poinformowały o rozstaniu aktora z dziennikarką. Pracuję nad tym, by zrozumieć, że kochać to znaczy pozwolić odejść - w rozmowie z "Faktem" wyznała Monika Zamachowska.  Teraz...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner