„Discopoland” to nowa seria muzyczno-dokumentalna, opowiadająca o fenomenie muzyki disco polo, o jej odbiorcach, twórcach i o tym, co sprawia, że gatunek ten cieszy się w Polsce nieustającą popularnością. Co za nią stoi? Czy prawdą jest to, że w dużych miastach nie słucha się disco polo? Kim są wykonawcy i fani tego gatunku? Co ich łączy? Gdzie się spotykają, czym żyją, jakie mają upodobania, światopogląd, problemy…?

 

W pierwszym odcinku poznamy Patrycję, Damiana i ochroniarza „Maziego”. Patrycja i Damian to prywatnie fani disco polo. Patrycja na co dzień pracuje jako manikiurzystka, Damian jest stylistą fryzur, który właśnie otworzył swój salon fryzjerski, a „Mazi” to ochroniarz z klubu Explosion. Drogi naszych wszystkich bohaterów splatają się w jednym miejscu, czyli w klubie Explosion w Warszawie. Gwiazdą odcinka będzie zespół Mejk i urocza wokalistka - Elwira.

 

Zobaczcie ZWIASTUN pierwszego odcinka!

 

Zobacz też: "Chłopaki do wzięcia" ze słynnej telenoweli zagrali w teledysku disco polo zespołu Basta! Musicie zobaczyć to WIDEO!

 

Premierowe odcinki „Discopoland” będzie można śledzić już od 23 kwietnia, w kolejne niedziele o godz. 22:15, na antenie TVP2.

Discopololand, TVP2
Facebook

 

Będziecie oglądać?

Discopololand, TVP2
Facebook

 

Czym naprawdę jest disco polo?

Discopololand, TVP2
Facebook

 

Banner, Kropka TV

Więcej na temat disco polo