Beata Kozidrak udaje, że jest zakochana? Beata Kozidrak ma problemy z sercem Beata Kozidrak jest chora? Oświadczenie na Instagramie Beata Kozidrak ma problemy z sercem Beata Kozidrak w czarnej sukni
Beata Kozidrak udaje, że jest zakochana?
Instagram
Ile już zrzuciła kilogramów?
1/8
Beata Kozidrak udaje, że jest zakochana?
Instagram

Beata Kozidrak zachwyca wszystkich swoich fanów idealną sylwetką! W ostatnim czasie sporo schudła - co widać na najnowszych zdjęciach. Jak to zrobiła? Czy stosuje jakąś specjalnią dietę? Ile udało się jej zrzucić kilogramów?

Po konsultacjach uwierzyła, że dieta zdziała cuda. Wyeliminowała z jadłospisu gluten. Je dziennie pięć posiłków, które są jej dostarczane do domu – powiedział w rozmowie z "Faktem" znajomy gwiazdy -Piosenkarka schudła już trzy kilogramy i ma coraz lepszą kondycję. – Dotąd każdy koncert był okupiony ogromnym zmęczeniem (...) - czytamy w dzienniku.

Zobacz także: Dieta IF- na czym polega?

 

A co dokładnie je Beata Kozidrak? Co wchodzi w skład jej diety?

(...) domowa granola z jogurtem naturalnym, krem z dyni z imbirem, filety z piersi z kurczaka, pieczone jabłko z żurawiną czy sałatka grecka - czytamy dalej na "Fakcie".

Co sądzicie o eliminacji z diety glutenu? To dobry pomysł? Dieta bezglutenowa budzi wiele kontrowersji, ponieważ wyklucza z jadłospisu wszystkie produkty zawierające nawet minimalną ilość glutenu, który znajduje się m.in. w większości zbóż - zwolenniczką tej diety jest m.in. Ania Lewandowska

 

Jak widać, na Beatę Kozidrak ta dieta podziałała. Zobaczcie więcej zdjęć w galerii Beaty! Widzicie różnicę?

 

Więcej: Spytaliśmy Beatę Kozidrak o jej dietę. Reakcja? Zaskakująca! "To dieta naturalna" WIDEO

2/8
Beata Kozidrak ma problemy z sercem
Instagram
3/8
Beata Kozidrak jest chora? Oświadczenie na Instagramie
Instagram
4/8
Beata Kozidrak ma problemy z sercem
Instagram
5/8
Beata Kozidrak w czarnej sukni
6/8
Beata Kozidrak
7/8
Nogi Beaty Kozidrak
ONS
8/8
Nogi Beaty Kozidrak
ONS
Więcej na temat Beata Kozidrak diety gwiazd