Dariusz Michalczewski zatrzymany! Nowe informacje

Nowe fakty w sprawie zatrzymania Michalczewskiego! "Miała miejsce kłótnia". Co z narkotykami? "Mogło się zdarzyć..."

Dariusz Michalczewski zatrzymany! Nowe informacje

Nowe fakty w sprawie Dariusza Michalczewskiego! W środę znany pięściarz został zatrzymany przez policję po tym, jak jego żona Barbara powiadomiła funkcjonariuszy o przemocy domowej i znęcaniu fizycznym i psychicznym, które ma trwać od 2009 roku. W trakcie wizyty policji w domu Michalczewskiego znaleziono również 0,3 grama białego proszku. Sam sportowiec stwierdził, że to kokaina. Dariusz spędził noc na izbie zatrzymań. Jak teraz wygląda sytuacja?

 

Adwokat Michalczewskiego tłumaczy sportowca z posiadania narkotyków!

 

Portal trojmiasto.wyborcza.pl podaje nowe informacje na temat zatrzymania Dariusza Michalczewskiego. Jego adwokat zapewnia, że na razie bokserowi nie postawiono żadnych zarzutów:

Pan Dariusz został zatrzymany, zgodnie z obowiązującymi przepisami, do czasu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Jak dotąd nie postawiono mu żadnych zarzutów. Miała miejsce kłótnia, pojawiły się podniesione głosy, a na koniec zadecydowały emocje - mówi w rozmowie z "Wyborczą Trójmiasto" adwokat Jacek Rochowicz.

Co z żoną, która zgłosiła sprawę na policję?

Pani Barbara stoi murem za swoim mężem, bardzo go wspiera, nie ma mowy o żadnej przemocy. To emocje, teraz tych słów żałuje. [...] Pani Barbara nie złożyła dotąd oficjalnego zawiadomienia i nie ma nawet takiego zamiaru. Dlaczego? Bo nie ma powodu, ani przyczyny, dla których powinna to zrobić. Tak to już jest, że w nerwach mówimy różne rzeczy, a potem tego żałujemy. - cytuje Rochowicza trojmiasto.wyborcza.pl.

Zobacz: Kim jest żona Michalczewskiego, Barbara Imos? Co o nim mówiła? "Darek ma ADHD, jest w ciągłym ruchu"

 

Jak adwokat tłumaczy fakt, że w domu Michalczewskiego znaleziono kokainę?

A co do woreczka po kokainie, to bardzo chciałbym prosić o wyrozumiałość. Wokół pana Dariusza jest szereg fanów boksu, zarówno ludzi znanych i lubianych, jak i tych, którzy są zainteresowani sportem, ale niekoniecznie żyją zgodnie z prawem. Tacy ludzie także bywają w domu państwa Michalczewskich, więc mogło się zdarzyć, że ktoś zażył narkotyk, a potem porzucił woreczek - mówi mecenas. 

Zobacz także: Wszystkie kobiety Dariusza Michalczewskiego. Z kim spotykał się były bokser?

 

Dariusz Michalczewski z żoną.

Kim jest żona Michalczewskiego, Barbara Imos? Co o nim mówiła? "Darek ma ADHD, jest w ciągłym ruchu"

 

Dariusz Michalczewski został zatrzymany przez policję. 

Dariusz Michalczewski w kampanii „Ramię w ramię po równość”
Kampania Przeciwko Homofobii

Więcej na temat Dariusz Michalczewski
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08