Dariusz Krupa zaręczył się z Izabelą Adamczyk
ONS
Newsy

Były Górniak żeni się z trenerką fitness. Ładniejsza od Edyty?

Dariusz Krupa układa sobie życie na nowo

Edyta Górniak i Dariusz Krupa tworzyli jedną z najgłośniejszych par w polskim show-biznesie. Ich rozstanie można uznać chyba za najbardziej medialne w historii polskiego show-biznesu, a jego echa wciąż w brzmią nawet w najnowszych wywiadach artystki. Górniak jednak od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z nowym mężczyzną i nawet planuje z nim ślub. Przypomnijmy: To będzie ślub roku! EDYTA GÓRNIAK WYCHODZI ZA MĄŻ

Były mąż wokalistki również nie próżnuje. Od dwóch lat spotyka się z atrakcyjną trenerką fitness, Izabelą Adamczyk. Mimo że początkowo Krupa zaprzeczał doniesieniom o ich związku, ostatnio już wyszedł z ukrycia i nawet pozwolił sobie na publiczne spacery z Izą i ich... 2-letnią córką. Zobacz: Dariusz Krupa ma nową rodzinę: ukochaną kobietę i małą córkę!

Teraz wszystko wskazuje na to, że również Dariusz postanowił sformalizować swój związek. Jak donosi "Fakt", muzyk oświadczył się Izabeli, a ta uradowana taką propozycją pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym na portalu społecznościowym. Szczegóły ewentualnej uroczystości nie są znane, ale jedno jest pewne - będzie jej towarzyszyło duże zainteresowanie mediów.

Tak prezentuje się ukochana Dariusza Krupy i jej pierścionek zaręczynowy. Ładny?

Zobacz: "Darek nigdy mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze"

Pierścionek zaręczynowy Izabeli Adamczyk. Ślub Dariusza Krupy

 

Pierścionek zaręczynowy Izabeli Adamczyk. Ślub Dariusza Krupy

 

Pierścionek zaręczynowy Izabeli Adamczyk. Ślub Dariusza Krupy

Najciekawsze fragmenty głośnego wywiadu Edyty Górniak o byłym mężu:

Klub Dariusza Krupy
ONS
Newsy
Kolejne sukcesy Dariusza Krupy. Były mąż Górniak otwiera własny biznes
I planuje ślub z nową partnerką

W życiu Dariusz Krupy sielanka. Były mąż Edyty Górniak znalazł nową miłość, z którą wkrótce planuje ślub. Na razie para nie podjęła decyzji w kwestii daty i miejsca, ale są już po zaręczynach. Razem z 29-letnią byłą modelką Izą Adamczyk Krupa wychowuje 2-letnią córkę Leę, sporo czasu spędzają też z Allanem. To jednak nie koniec rewelacji. Zobacz: Kim jest nowa ukochana Krupy? Jak informuje "Show", Krupa w tym roku otworzy w centrum Warszawy klub muzyczny. Na razie Dariusz nie chce dzielić się publicznie swoimi planami na temat nowego biznesu. - Wszystko jest jeszcze w budowie, ale będzie to miejsce, gdzie będzie można posłuchać dobrej muzyki - mówi w rozmowie z "Show". Dla przypomnienia dodajmy, że również w życiu Edyty wszystko układa się pomyślnie. Ostatnio diwa zaprzeczyła plotkom o kryzysie w jej związku z Piotrem Schrammem, a początek 2014 roku obfituje w jej liczne występy. Już dzisiaj Górniak będzie główną gwiazdą na gali Viva! Najpiękniejsi. Transmisja w TVP2 o godzinie 21.45 . Zobacz: Kryzys w związku Górniak? Te zdjęcia mówią wszystko Tak wygląda rodzina Dariusza Krupy:

Edyta Górniak w Gali o rozstaniu z Krupą
Gala/Akpa
Newsy
Górniak: Krupa mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze
"Wysuszył mnie jako artystkę". Gorzkie słowa gwiazdy o byłym mężu

Rozwód Edyty Górniak i Dariusza Krupy był jednym z najgłośniejszych w historii polskiego show-biznesu. Odbył się w atmosferze skandalu, wzajemnych oskarżeń i walki o prawa rodzicielskie. Piosenkarka często źle wspominała swoje małżeństwo i krytykowała byłego męża (zobacz: "To ja utrzymywałam rodzinę" ). Edyta postanowiła znowu zabrać głos w tej sprawie. Tym razem piosenkarka oskarża Krupę, że ten... nigdy jej nie kochał! - Dariusz Krupa mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze. Pokazał to kilkanaście razy, pokazał to po naszym rozstaniu, pokazał w czasie rozprawy rozwodowej (...) Potem znalazłam dokumenty, które świadczą o tym, że cała nasza relacja była zaplanowana pod kątem finansowym. Wszystko było przemyślane - wyznała w wywiadzie dla "Gali". Krupa partnerował Edycie nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym - pełnił funkcję managera wokalistki. Również i w tym względzie zawiódł oczekiwania swojej partnerki, która nie szczędzi mu gorzkich słów i z żalem wspomina koncert w centrum handlowym, na który dała mu się namówić: - No takiego miałam menedżera... Broadway, światowa kariera, duet z Jose Carrerasem, a potem centrum handlowe (...) Najpierw wysuszył mnie jako artystkę, potem ściągnął do takiej rangi... (...) Mówił: Musisz wyjść na scenę, bo ja potrzebuję pieniędzy", więc wychodziłam na tę scenę. Myślałam, że tak trzeba - podsumowuje. Wygląda na to, że publiczne wyznania o byłym mężu to forma terapii dla Górniak. Myślicie, że Dariusz Krupa również odpowie jej na łamach prasy? Zobacz: Górniak w sukni ślubnej na DWÓCH okładkach "Gali" Inne ciekawe fragmenty wywiadu z Edtą dla "Gali":

Dariusz Krupa z córką i Izabela Adamczyk
Fakt.pl, 7 grudnia 2013
Newsy
Dariusz Krupa ma nową rodzinę: ukochaną kobietę i małą córkę!
Były mąż Górniak ułożył sobie życie na nowo

Małżeństwo Edyty Górniak i Dariusza Krupy przetrwało pięć lat i zakończyło się jednym z najgłośniejszych rozwodów w historii polskiego show-biznesu. Wokalistka po rozstaniu nie szczędziła ostrych słów pod adresem byłego męża. Przypomnijmy: "Krupa mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze" Po rozwodzie z Górniak Krupę łączono z Izabelą Adamczyk , instruktorką fitness i gwiazdą jednej z okładek "CKM". Jakiś czas temu jedna z gazet podała nawet, że para doczekała się dziecka. Darek jednak gorąco zaprzeczał wszystkim plotkom lub w ogóle nie chciał komentować doniesień na temat swojego życia prywatnego. W końcu jednak sytuacja się zmieniła. Jak donosi "Fakt", Krupa nie ukrywa już swojej nowej rodziny. Według relacji dziennika i załączonych zdjęć, były mąż Górniak żyje w szczęśliwym związku ze wspomnianą Adamczyk i wraz z nią wychowuje ich 2-letnią córkę, Leę . Ostatnio paparazzi przyłapali ich podczas zakupów w centrum handlowym. Tak wygląda nowa wybranka Dariusza Krupy i jego córka. Uroczy widok? Zobacz: Górniak niepokoją metody wychowawcze byłego męża fot. Fakt.pl, 7 grudnia 2013  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner