Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Dariusz K. pozostanie w areszcie
Akpa
Newsy

Toksykolog pogrąża Dariusza K. Nowe fakty w sprawie śmiertelnego w skutkach wypadku celebryty

Sytuacja celebryty wciąż się pogarsza

Kiedy w zeszłym roku Dariusz K. doprowadził do śmiertelnego wypadku nikt nie spodziewał się, że na jaw wyjdą tak szokujące fakty dotyczące celebryty. Tuż po zdarzeniu okazało się, że były mąż Edyty Górniak prowadził samochód pod wpływem substancji odurzających. I chociaż na ostatniej rozprawie oskarżony zeznał przed sądem, że zażył kokainę dzień dzień przed wypadkiem, to według najnowszych informacji Dariusz K. kłamał. Zobacz: Dariusz K. zrzucił winę za wypadek na Górniak

Jak donosi serwis TVP info toksykolog przeprowadzający badania uważa, że oskarżony celebryta zażył 1,5- 2 godziny przed wypadkiem.

- Z opinii Zakładu Badań Antydopingowych Instytutu Sportu wynika, że "we krwi Dariusza K.wykryto kokainę w stężeniu 17,18 ng/ml" - czytamy na stronie serwisu. Biegły ustalił, że do zażycia kokainy przez Dariusza K. doszło "najprawdopodobniej na ok. 1,5-2 godziny przed wypadkiem".


Biegły badający badający sprawę nie ma wątpliwości co do tego,  że muzyk w chwili wypadku 'znajdował się pod wpływem środka działającego podobnie do alkoholu".

Wygląda więc na to, że to nie koniec problemów aresztowanego muzyka.

Zobacz: Dariusz K. nie przyznaje się do zabójstwa

Dariusz K. spowodował śmiertelny wypadek


W takich luksusach mieszkał Dariusz K.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zeznania lekarzy pogrążyły Dariusza K.
Newsy
Były mąż Edyty Górniak stanął przed sądem. Zeznania lekarzy pogrążyły Dariusza K.!

Zeznania lekarzy pogrążyły Dariusza K. Podczas dzisiejszej rozprawy biegli sądowi podważyli zeznania byłego męża Edyty Górniak, który został oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku samochodowego pod wpływem narkotyków. Dariusz K. nie przyznaje się do brania narkotyków w dniu wypadku, twierdzi, że zażył je dzień wcześniej. Jak donosi "Fakt" w wersję muzyka nie wierzą biegli sądowi, którzy podczas rozprawy zeznali, że badania jednoznacznie wskazują na to, że Dariusz K. nie tylko brał narkotyki na kilka godzin przed zdarzeniem, ale również wcześniej. Nie jest to możliwe, by oskarżony zażywał kokainę dnia poprzedniego i ona utrzymała się we krwi 24 godziny  - powiedział w rozmowie z tabloidem biegły sądowy, Zbigniew Wawer. Według relacji Faktu drugi biegły zaprzecza także tezie jaką przedstawiał wcześniej Dariusz K. , że wszyty esperal miał wpływ na jego stan psychiczny. Przypominamy, że do wypadku z udziałem Dariusza K. doszło w lipcu 2014 roku w Warszawie. Muzyk potrącił wówczas na pasach 63-letnią kobietę, która zmarła na miejscu. Od tamtego czasu były mąż Edyty Górniak jest w areszcie. Dariuszowi K. grozi 12 lat więzienia. Podczas rozpraw zazwyczaj wspiera go jego żona Izabela, ale zabrakło jej dzisiaj w sądzie.   Zobacz także: Edyta Górniak: Nie gardzę ludźmi, którzy biorą narkotyki   Dariusz K.  ponownie stanął przed sądem. Zeznania lekarzy pogrążyły byłego męża Edyty Górniak. Wyniki badań wskazują, że Dariusz K. zażywał narkotyki w dniu wypadku.

Dariusz K. na rozprawie sądowej
Newsy
Dariusz K. nadal walczy o wolność. Odbyła się kolejna rozprawa. Co postanowiono?

Wczoraj 10 listopada odbyła się rozprawa odwoławcza Dariusza K., który w lipcu 2014 roku potrącił śmiertelnie kobietę. Poprzednio sąd orzekł, że Dariusz K. w chwili wypadku był pod wpływem kokainy i skazał  Darka K. na 7 lat pozbawienia wolności za śmiertelne potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych. Teraz, po pół roku od wyroku, Dariusz K. się odwołał i odniósł wczoraj pierwszy sukces. Jak czytamy w serwisie "Fakt24", na rozprawie sąd uwzględnił wniosek obrony o dopuszczenie opinii innego biegłego z zakresu toksykologii. Poprzedni biegły Zbigniew Wawer, który badał w śledztwie, jak wysokie było stężenie kokainy w organizmie muzyka uznał, że musiał on zażyć narkotyk najpóźniej dwie godziny przed wypadkiem. - Sąd Okręgowy w Warszawie uwzględnił wniosek obrony o dopuszczenie opinii innego biegłego z zakresu toksykologii i w celu jej uzyskania rozprawę odroczył bez terminu. Termin zostanie wyznaczony przez Przewodniczącego Wydziału zgodnie z grafikiem pracy Wydziału w najbliższej możliwej dacie – powiedziała Faktowi24 Ewa Leszczyńska-Furta, rzecznik prasowy ds. karnych Sądu Okręgowego w Warszawie. Co to może oznaczać? Nowy biegły albo może podważyć opinię, że Dariusz K. zażywał kokainę, albo jeszcze bardziej pogrąży skazanego. Jedno jest pewne, Dariusz K. jeszcze długo będzie musiał walczyć. Zobacz także: Mama Górniak OSTRO o rodzicach Dariusza K.: "Nie wierzę, że robią to z czystego serca. Darek zawiódł mnie"   Dariusz K. nie widuje się ze swoim synem Allanem Krupą od czasu wypadku.   Darek K. ma też córkę z nową żoną Izą Adamczyk.

Dariusz K. wyszedł z aresztu
Newsy
Dariusz K. wpłacił kaucję i wyszedł na wolność! Rzecznik sądu: "Obawa matactwa jest minimalna"

Dariusz K. wyszedł na wolność! Okazuje się, że były mąż Edyty Górniak - choć kilka miesięcy temu usłyszał wyrok 7 lat więzienia i dożywotni zakaz prowadzenia samochodu  -  został wypuszczony z aresztu. Według doniesień "Twojego imperium" tymczasowy areszt został uchylony i Dariusz K. po wpłaceniu kaucji w wysokości 400 tysięcy złotych 18 listopada wyszedł na wolność! Informacje gazety w rozmowie z Faktem potwierdza rzecznik prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie, Ewa Leszczyńska-Furtak. Sąd przedłużył areszt z zastrzeżeniem, że ulegnie uchyleniu po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 400 tysięcy złotych. Teraz sąd uzupełnia postępowanie dowodowe. Będzie to jeszcze trwało. Chodzi o opinie biegłych. Na tym etapie, zdaniem sądu, obawa o matactwo ze strony Dariusza K. jest minimalna  - powiedziała Leszczyńska-Furtak. Dariusz K.  do aresztu trafił w lipcu 2014 roku, kiedy to kierując samochód pod wpływem narkotyków śmiertelnie potrącił kobietę na pasach. W kwietniu został za to skazany na 7 lat więzienia. 10 listopada Dariusz K.  odwołał się od wyroku. Sąd uwzględnił wówczas wniosek obrony Dariusza K. o dopuszczenie opinii innego biegłego z zakresu toksykologii. Poprzedni biegły Zbigniew Wawer, który badał w śledztwie, jak wysokie było stężenie kokainy w organizmie muzyka uznał, że musiał on zażyć narkotyk najpóźniej dwie godziny przed wypadkiem. Zobacz także: Wpadł diler celebrytów! Wśród jego klientów miał być Dariusz K.   Dariusz K. wyszedł z aresztu. Muzyk opuścił areszt po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 400 tys złotych.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner