Matka Dariusza K. trafiła do szpitala
ONS
Newsy

Wypadek Dariusza K. odbił się na jego matce. Kobieta trafiła do szpitala

Mocno przeżywa tragedię

Mija właśnie tydzień od tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który będąc pod wpływem kokainy potrącił śmiertelnie 63-letnią kobietę. Celebryta od kilku dni przebywa w areszcie, w którym ma spędzić najbliższe trzy miesiące. Nie może jednak liczyć na wsparcie byłej żony. Przypomnijmy: Górniak odcina się od Darka K. Teraz ma tylko jeden priorytet

Problemy muzyka z prawem i widmo więzienia nawet na 12 lat w oczywisty sposób zaniepokoiły rodziców podejrzanego. Ojciec Darka K. przebywa obecnie na Mazurach z wnukiem, brakuje tam natomiast matki byłego męża Górniak. Jak donosi "Super Express", kobieta po otrzymaniu wiadomości o wypadku trafiła do szpitala i wymagała stałej opieki lekarskiej. Teraz jednak czuje się już lepiej.


Po tym, jak dowiedziała się, co stało się z jej synem, tak bardzo źle się poczuła, że natychmiast została zawieziona do szpitala. Wymagała stałej opieki lekarskiej. Ale już jest lepiej. Cały czas jednak płacze. To dlatego pani Wiesława nie może towarzyszyć mężowi i wnukowi Allankowi podczas ich wakacyjnego wyjazdu na Mazury - czytamy w "Super Expressie".


Równie mocno całą sprawę przeżywa partnerka Dariusza K., Izabela.

Zobacz: Ukochana Darka K. zasłabła w sądzie. Wezwano karetkę

 

Edyta Górniak pogodziła się z rodzicami Darka K.
ONS
Newsy
Jest tylko jeden pozytyw afery z Darkiem K. Dotyczy Górniak
Co zmieniło się w życiu gwiazdy?

Sprawa spowodowanego pod wpływem kokainy wypadku przez Dariusza K. wciąż nie schodzi z pierwszych stron gazet. Celebryta przebywa obecnie w areszcie, gdzie ma spędzić najbliższe trzy miesiące. Jego adwokaci starają się jednak o złagodzenie wymiaru czasowego aresztu, a on sam może liczyć na regularne wizyty ukochanej. Nie zawsze jednak takie, jakby sobie tego oboje życzyli. Przypomnijmy: Narzeczona odwiedziła Darka K. w areszcie. Nie wszystko poszło po ich myśli Czy mogą istnieć jakieś pozytywne strony w całej aferze? Okazuje się, że tak. Jak donosi "Super Express", wypadek mocno zbliżył Edytę Górniak i rodzinę jej byłego męża. Relacja piosenkarki z rodzicami Darka ponoć nigdy nie należała do najłatwiejszych, szczególnie po rozwodzie pary w 2009 roku. Teraz jednak w obliczu tragedii zapomniano o dawnych krzywdach i wzajemnym żalu. Wszystko z myślą o synie Edyty, Allanie. Chłopiec spędza z dziadkami wakacje na Mazurach, a Górniak jest tam regularnym gościem.   Aresztowanie Dariusza wywróciło życie jego rodziny do góry nogami. Na szczęście na korzyść. Relacje Edyty z byłymi teściami ożyły na nowo. Wszystko to dla dobra Allanka (10 l.), który musiał pogodzić się z myślą, że tata prędko na wolność nie wyjdzie. Allanek nie pojechał więc na wymarzone wakacje z tatą. Trafił na Mazury w okolice Pisza na działkę do ukochanego dziadka. Pan Tadeusz najpierw sam zajmował się malcem. Później dołączyła do niego Edyta. Przez kilka ostatnich lat nie pojawiała się nad jeziorem, gdyż po rozwodzie z Darkiem rodzina bardzo się skłóciła - czytamy w "Super Expressie". Gwiazda nie żywi jednak już żadnych ciepłych uczuć do byłego małżonka. Zobacz: Górniak odcina się od Darka K. Teraz ma tylko jeden priorytet Edyta Górniak na lunchu ze znajomymi:

Dariusz K. w sądzie
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Dariusz K. ma niezły tupet. Jego nowy adwokat złożył zaskakujący wniosek do sądu
Przesadził?

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie. Celebryta wciąż nie złożył oficjalnych zeznań w sprawie śmiertelnego wypadku, który spowodował pod wpływem kokainy. W areszcie były mąż Edyty Górniak nie może liczyć na luksusy, ale jest tam już całkiem dobrze rozpoznawalny. Przypomnijmy: Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów Podejrzany ma spędzić tam aż trzy miesiące, ale jego plany wyglądają nieco inaczej. Jak donosi tvp.info, nowy obrońca Dariusza K. złożył właśnie do sądu zażalenie na aresztowanie swojego klienta. Można przeczytać w nim, że środek zapobiegawczy zastosowany wobec niego jest zbyt surowy. Prokurator wciąż czeka też na dokładną ekspertyzę toksykologiczną, która ostatecznie potwierdzi pierwsze badania mówiące o zawartości kokainy w organizmie Darka K. tuż po wypadku. Zażalenie na aresztowanie Dariusza K. wpłynęło już do sądu, który będzie rozpatrywał tę sprawę. Wciąż czekamy na ekspertyzę toksykologiczną, która ma wykazać, czy Dariusz K. był pod wpływem środków odurzających - powiedział TVP.info prok. Paweł Wierzchołowski , szef Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów. Areszt to rzeczywiście zbyt surowa kara? Zobacz: Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku: "Jest w złym stanie. On bardzo chce..."  

Dariusz K. w izolatce
ONS
Newsy
Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów
Muzyk trafił do aresztu na 3 miesiące

Dwa tygodnie temu doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym kierujący pojazdem Dariusz K. śmiertelnie potrącił przechodzącą przez pasy 63-letnią kobietę na jednej z warszawskich ulic. Były mąż Edyty Górniak aktualnie przebywa w areszcie i przygotowuje się do rozprawy - jego obrońcy wybrali już dla niego linię obrony. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony   Muzyk już teraz może liczyć na specjalne traktowanie - jak podaje Super Express, przebywa on w kilkumetrowej, jednoosobowej celi. Celebryta trafił do aresztu na Służewcu, odizolowany od reszty więźniów. Nie oznacza to jednak, że jest tam anonimowy - kobiety, które przychodzą w odwiedziny do swoich bliskich przebywających w areszcie, wciąż o nim słyszą.   Mój syn trochę mi opowiadał o Darku. Siedzi odizolowany. Później mają go przenieść do kilkuosobowej celi - przyznaje matka jednego z osadzonych cytowana przez tabloid.   Iza Adamczyk , partnerka Darka wciąż chce odwiedzić go w więzieniu, ale podobnie jak inne kobiety, ona też musi przestrzegać surowych procedur. Żona jednego z więźniów opowiada o sytuacji, która miała miejsce przed aresztem.   Chciała go odwiedzić w ubiegłym tygodniu. Przed aresztem wpadła w histerię. Płakała, krzyczała i omal nie zemdlała. Ze łzami w oczach prosiła strażników, żeby ją wpuścili. Nie chcieli się jednak na to zgodzić, bo zgodnie z regulaminem może go odwiedzić tylko w poniedziałki - mówi żona jednego z więźniów.    Współczujecie im? Zobacz: Dariusz K. zniszczył plany ślubne swojej ukochanej. Pojawiła się nadzieja   Dramat ukochanej Dariusza K.:

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner