Daria Zawiałow rozstała się z mężem! Przypomnijmy, piosenkarka w 2016 roku wyszła za kolegę z programu - Tomasza Kaczmarka - którego poznała na planie hitu TVN "X-Factor". Kaczmarek opuścił grupę Cała Góra Barwinków, w której był wokalistą i gitarzystą, i tym samym dołączył do zespołu Darii (Cała Góra Barwinków zajęła 6. miejsce w "X Factor" i tym samym wyprzedziła o trzy oczka Darię). Daria Zawiałow tym samym połączyła swoje życie prywatne z życiem zawodowym. Jak się okazuje, ich związek to już przeszłość...

Reklama

Rozstali się już jakiś czas temu i nie robią z tego tajemnicy - poinformował Pudelek.pl, powołując się na swoje źródło.

Już od jakiegoś czasu mówiło się o kryzysie w małżeństwie Darii Zawiałow i jej męża Tomasza Kaczmarka. Niestety, plotki okazały się prawdą.

Zobacz także: Gienek Loska nie żyje. Zwycięzca programu "X Factor" odszedł po długiej chorobie

Początki i kariera Darii Zawiałow

Daria Zawiałow ma za sobą udział w wielu programach telewizyjnych. Pierwszy raz na wizji zobaczyliśmy ją w programie "Od przedszkola do Opola", potem wystąpiła w "Szansie na Sukces", jednak prawdziwą karierę rozpoczęła po udziale w programach TVN "Mam talent!" i "X-Factor". Zawiałow ma na swoim koncie aż 11 nominacji do Fryderyków - zdobyła w sumie trzy statuetki (Fonograficzny debiut roku 2018, Album roku alternatywa z płytą A kysz! 2018 i Album roku pop alternatywny z płytą Helsinki 2020). Zawiałow była również nominowana w MTV Europe Music Awards w 2019 i w 2020 roku.

Zobacz także: W talent-show ponieśli porażkę, dziś to największe polskie gwiazdy! Sanah odpadała aż 7 razy!

Zobacz także

Daria Zawiałow i Tomasz Kaczmarek rozstali się.

Instagram
Reklama

Para powiedziała sobie "tak" 21 maja 2016 roku. Ich małżeństwo trwało zaledwie cztery lata.

Reklama
Reklama
Reklama