Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Gwiazdy w talent show
Newsy

W talent-show ponieśli porażkę, dziś to największe polskie gwiazdy! Sanah odpadała aż 7 razy! 

Cleo, Zawiałow, Dąbrowska, Sanah... Kiedyś próbowali swoich sił w talent show, dziś to największe polskie gwiazdy.

Udział w talent-show może być przepustką do wielkiej kariery. Doskonale wiedzą o tym m.in. Mateusz Ziółko, Monika Brodka, Marcin Sójka, Krzysztof Zalewski - zwycięzcy "Idola" i "The Voice of Poland". Ale na polskiej scenie rządzą również artyści, którzy w programach ponieśli porażki! O kim mowa? Zobaczcie sami!

Doda, Szpak, Grzeszczak, Sławomir, Rodowicz - kiedy wystąpią w Sopocie? WIEMY!

Sanah odpadała aż siedem razy!

Cała Polska nuci dziś hity "Oczy", "Melodia" czy "Szampan" - ich twórczynią jest 23-letnia Sanah - aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich artystek. Na tegorocznym festiwalu w Opolu nie miała sobie równych - zgarnęła aż 4 statuetki. Co ciekawe, Zuzanna Jurczak starała się zabłysnąć w programach - "The Voice of Poland" oraz "Mam talent" (także brytyjskich edycjach), bez skutku. W castingach do tych programów startowała aż siedmiokrotnie. Za każdym razem odpadała na wczesnym etapie.

„Wydałam całą swoją kasę na wyjazd do Londynu. Marzyłam o tym, aby się dostać. (…) Byłam załamana”, mówiła.

Dziś Sanah świeci triumfy! 

Sanah w różowej sukience

Kuba Wojewódzki uważał, że Cleo jest przeciętna!

Cleo brała udział w pierwszej edycji polskiego X-Factora w 2011 roku. Nie zachwyciła jurorów wykonaniem utwory Tiny Turner - "Proud Mary”. 

W swojej nieprzeciętności jesteś przeciętna - ocenił Kuba Wojewódzki.

Wraz z Mają Sablewską i Czesławem Mozilem nie przepuścili Joanny do kolejnego etapu. Co ciekawe, Cleo była za to wdzięczna: 

Bardzo dziękuję Kubie za to że nie przeszłam dalej w X-Factor dzięki temu dzisiaj mam okazję pracować z Donatanem i rozwijać się muzycznie Aż boje się pomyśleć co byłoby gdyby stało się inaczej. Dziś jestem niezależna, mogę się w pełni realizować a nad produkcją mojej płyty czuwa człowiek, który wie co robi

Cleo kiedyś i dziś

Ania Dąbrowska daleko w "Idolu"

18 lat temu na castingach "Idola" pojawiła się Ania Dąbrowska, wówczas 21-letnia piosenkarka o charyzmatycznym głosie. Przeszła wszelkie castingi, ale ostatecznie zajęła dalekie, ósme miejsce. Wygrała wówczas Alicja Janosz, w finale rywalizując z Eweliną Flintą i Szymonem Wydrą. Dziś to jednak Ania Dąbrowska jest na szczycie, a jej hity "W głowie", "W spodniach czy w sukience" czy "Porady na zdrady" nuci cała Polska.

Ania Dąbrowska kiedyś i dziś

Sylwia Grzeszczak również zaczynała w "Idolu"!

Na castingach do "Idola" w 2015 roku pojawiła się skromna, cicha 16-letnia dziewczynka, która zaśpiewała trudny utwór "I Will Always Love You" Whitney Houston. Jurorzy byli podzieleni, ale ostatecznie zagłosowali cztery razy na tak. 

Przesłuchuję tysiąc ludzi rocznie. Jak tysiąc słucham to osiemset śpiewa taki repertuar. I osiemset nie nadąża. Mam dylemat, bo masz kawał głosu, śpiewasz czysto i w miarę przyzwoicie, z tym, że bardziej w miarę niż przyzwoicie - oceniła Elżbieta Zapendowska.

Na kolejnych etapach przepadła. Dziś Sylwia Grzeszczak, bo o niej mowa, to księżniczka polskiego popu. 

Sylwia Grzeszczak kiedyś i dziś

Daria Zawiałow - wykorzystana "Szansa na sukces"

Szersza publiczność poznała ją w show TVN „X-Factor”- w czwartej edycji w 2013 roku zajęła jednak dalekie, 9. miejsce. Rok wcześniej nie udało jej się dojść do finału, a jeszcze wcześniej, przepadła na castingach do „Mam talent”. Mało kto pamięta, że spory sukces Daria odniosła w „Szansie na sukces” - w 2009 roku wygrała program, dzięki temu pojawiła się na koncercie Debiuty na festiwalu w Opolu. Jednak to po wydaniu debiutanckiej płyty „A kysz!” z hitami „Kundel bury” czy „Malinowy chruśniak” awansowała do ekstraklasy polskiej sceny. Kolejny album „Helsinki” przypieczętował jej pozycję na rynku. 

Daria Zawiałow kiedyś i dziś

"The Voice of Poland" - nie trzeba wygrywać...

... żeby zrobić karierę - patrz: Rafał Brzozowski. Można nie lubić, można nie słuchać, nie można nie odnotować - Rafał w pierwszej edycji show odpadł przed finałem! Wygrał Damian Ukeje, o którym dziś nie jest głośno. Również Sarsa nie znalazła się w finale „The Voice”. Z kolei czwarte miejsce w finale zajęła dziś popularna Natalia Nykiel, ustępując m.in. Natalii Sikorze. 

Rafał Brzozowski kiedyś i dziś

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
TV-Show
Sanah w finale "The Voice of Poland"! Kto jeszcze wystąpi? Nie zabraknie innych wielkich gwiazd!
Już w tę sobotę finał jedenastej edycji "The Voice of Poland". Do rywalizacji staną ze sobą Anna Gąsienica-Byrcyn, Adam Kalinowski, Jędrzej Skiba i Krystian Ochman. Niespodzianką wieczoru stanie się występ jednej z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Sprawdźcie, o kim mowa.

" The Voice of Poland " to program, który zdobywa szczyty popularności. Z edycji na edycję, fani wybierają swoich zwycięzców i spekulują nad wyborami jurorów. Już w tę sobotę - 5 grudnia o godzinie 21:00 odbędzie się finał jedenastej edycji kultowego show. O tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” oraz 50 tysięcy złotych powalczy 4 uczestników -  Anna Gąsienica-Byrcyn , Adam Kalinowski, Jędrzej Skiba i Krystian Ochman . Sanah w finale "The Voice of Poland" Ale to nie koniec niespodzianek sobotniego wieczoru. Na scenie talent-show usłyszymy autorkę hitów "Szampan", "Melodia" czy "No sory". Mowa o Sanah , która uznawana jest za wielkie odkrycie roku 2020. Młoda wokalistka otrzymała tytuł najchętniej słuchanej artystki roku według platformy Spotify. A studyjny album "Królowa dram" stał się najczęściej kupowaną płytą w pierwszym tygodniu od premiery. O sobotnim występie gwiazdy poinformowali w mediach producenci programu. Reakcja fanów była natychmiastowa. Od razu pojawiły się komentarze dotyczące muzycznej przeszłości piosenkarki. Zuzanna Jurczak starała się zabłysnąć w programach - "The Voice of Poland" oraz "Mam talent" (również brytyjskich edycjach), jednak bezskutecznie. W castingach startowała aż siedmiokrotnie, lecz za każdym razem odpadała na wczesnym etapie. „Wydałam całą swoją kasę na wyjazd do Londynu. Marzyłam o tym, aby się dostać. (…) Byłam załamana”, mówiła. Zobacz także:  Sanah to na pewno "królowa dram", ale czy zostanie też "królową popu"? Krytycy nie mają wątpliwości! Kim jest? Teraz 23-letnia piosenkarka robi zawrotną karierę. Podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki...

Sanah w różowej sukience
Newsy
Sanah to na pewno "królowa dram", ale czy zostanie też "królową popu"? Krytycy nie mają wątpliwości! Kim jest?
Jak zaczęła się kariera Sanah? Kim jest Sanah?

Festiwal w Opolu opuściła z czterema nagrodami. W tym roku nie udało się to żadnemu innemu artyście. Sanah, czyli Zuzanna Jurczak (23), autorka i wykonawczyni bijącego rekordy popularności utworu zatytułowanego „Szampan”, już została okrzyknięta „nadzieją popu”. I rzeczywiście. Śliczna studentka instrumentalistyki ma wszystko, żeby osiągnąć sukces. Jest młoda, zdolna i… wyjątkowo zdeterminowana. Aż siedem razy próbowała przekonać o swoich zdolnościach członków jury „The Voice of Poland” oraz „Mam talent!”. Bez skutku. Jak udało jej się trafić na wielką scenę? Smak porażki „Pod górkę mam, ale na to się pisałam, tak czy siak do biegu start, sama drogę tę wybrałam”, śpiewa Sanah w swoim największym jak do tej pory hicie „Szampan”. Piosenka została wyświetlona na YouTubie już prawie 44 mln razy! Czy artystka śpiewa o sobie? Chyba tak, bo muzyczną drogę wybrała jeszcze w dzieciństwie. „Zawsze lubiłam występować przed publicznością, najpierw przed rodzicami czy wujkiem i ciocią, kiedy do nas przychodzili. Uwielbiałam robić dla nich przedstawienia i śpiewać. (…) Naukę gry na skrzypcach zaczęłam w wieku siedmiu lat”, opowiadała w rozmowie z magazynem online „Empik Pasje”. Piosenki zaczęła pisać, gdy miała 11 lat. Pierwszymi – podobno bardzo surowymi – krytykami jej samodzielnie komponowanych i nagrywanych na dyktafon utworów byli bracia i siostry. Sanah ma aż sześcioro rodzeństwa. Jak dorasta się w tak licznym gronie?  „Nigdy nie jest nudno” , śmiała się w wywiadzie dla portalu Interia. Plusów było oczywiście więcej. "Na imprezie straszna świnia zrobiła mi świństwo i brat mnie obronił. Kiedy trzeba, to zachowują się jak lwy”, przyznała. Swoje umiejętności...

Instagram
TV-Show
Już dziś finał „The Voice of Poland”. Jakie niespodzianki czekają na nas w ostatnim odcinku?
To już dziś! Finał 11. edycji kultowego programu „The Voice of Poland”. O tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” oraz 50 tysięcy złotych powalczą - Anna Gąsienica-Byrcyn, Adam Kalinowski, Jędrzej Skiba i Krystian Ochman. Sobotnie show przyniesie nam wiele ekscytujących wystąpień. Wiemy jakich!

Na ten moment czekali wszyscy sympatycy programu „ The Voice of Poland ”. Już za kilka godzin poznamy zwycięzcę jedenastej edycji talent-show. Na scenie zmierzą się ze sobą Anna Gąsienica-Byrcyn , Adam Kalinowski, Jędrzej Skiba oraz Krystian Ochman . Niezmiennie, każdy z nich zaprezentuje swój solowy występ. Jaki utwór wykona? Tego dowiemy się wieczorem. Już dziś finał „The Voice of Poland” 11 Na jakie niespodzianki mogą liczyć fani? Przede wszystkim na wspólny występ uczestników. Ania, Adam, Jędrzej i Krystian wykonają przebój Zbigniewa Wodeckiego – „Lubię wracać tam gdzie byłem”. Oprócz tego każdy finalista wystąpi na scenie ze swoim trenerem. Ania Gąsienica-Byrcyn w duecie z Edytą Górniak wykona piosenkę Adele – „Rolling in the deep”. Adam Kalinowski z Tomsonem i Baronem zaśpiewają numer zespołu Incubus – „Drive”. Krystian Ochman i Michał Szpak zaprezentują hiszpańskojęzyczną wersję utworu "A Mi Manera", a Jędrzej Skiba i Urszula Dudziak zmierzą się z hitem "Virtual Insanity" Jamiroquai. Zobacz także: Sanah w finale "The Voice of Poland"! Kto jeszcze wystąpi? Nie zabraknie innych wielkich gwiazd! Co więcej, na scenie „The Voice of Poland” wystąpią goście specjalni! Podczas finału usłyszymy Sanah – autorkę hitów "Szampan", "Melodia" czy "No sory". Młoda wokalistka otrzymała tytuł najchętniej słuchanej artystki roku według platformy Spotify. W show wystąpi też  Alicja Szemplińska – zwyciężczyni programów Hit, Hit, Hurra!” (2016), The Voice of Poland” (2019) oraz „Szansa na sukces. Eurowizja 2020” (2020). Artystka została wybrana na reprezentantkę Polski 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. W finale pojawi się...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner