Do tej pory Danuta Martyniuk raczej nie eksperymentowała ze swoim wyglądem, a już w szczególności jeśli chodzi o fryzury. Ogromne zaskoczenie wywołały więc najnowsze kadry na profilu Zenka, na których choć pozuje z ukochaną żoną... trudno ją rozpoznać! Zmiana koloru to zaledwie przedsmak!

Reklama

Danuta Martyniuk jak Shakira!

Ostatnio Zenek Martyniuk i Sławomir zaskoczyli swoich fanów informacją, że nagrali razem piosenkę! Utwór nosi tytuł "Tańcz" i ma szansę stać się hitem tego lata. Co ciekawe, w teledysku wystąpiły żony muzyków - Kajra i Danuta Martyniuk! Zenon podzielił się nawet kilkoma kadrami z kręcenia teledysku i aż ciężko oderwać wzrok od jego ukochanej.

Na pierwszy rzut trudno bowiem rozpoznać Danutę, którą do tej pory widywaliśmy wyłącznie w krótkich włosach w raz jaśniejszym raz ciemniejszym brązie. Teraz po tej fryzurze nie ma ani śladu! W nowym teledysku męża Danuta wystąpiła w o wiele dłuższych lokach i do tego blond! W pierwszej chwili można ją nawet pomylić z Shakirą!

Danuta Martynik
Danuta Martynik Artur Zawadzki/REPORTER

W takiej odsłonie Danuty Martyniuk nie mieliśmy jeszcze szansy zobaczyć, ale jak pokazały komentarze... zmiana wyszła jej na plus! Nie da się ukryć, że skradła całą uwagę.

Żona wygląda przepięknie
Pani Danusiu, super włosy! Świetna zmiana
Pani Danusiu, cudownie Pani wygląda
Pani Danusiu, wygląda Pani pięknie. Zmiana pierwsza klasa

W krótkich urywkach z planu możemy dostrzec, jak Kajra i Danuta Martyniuk hasają po plaży w zwiewnych sukienkach, prezentując rozmaite pozy i nieśmiałe uśmiechy. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy efekt końcowy.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Ogromne zmiany w życiu Nicoli z "Rolnika". Powiększenie ust to raptem początek

Danuta Martyniuk w nowej fryzurze
Danuta Martyniuk w nowej fryzurze Instagram@zenonmartyniuk_akcent
Shakira
Shakira Rex Features/East News
Danuta Martyniuk w nowej fryzurze
Danuta Martyniuk w nowej fryzurze Instagram@zenonmartyniuk_akcent
Reklama
Reklama
Reklama