Daniel Olbrychski o Angelinie Jolie
ONS

Daniel Olbrychski grał z Angeliną Jolie. W Vivie! odkrył jej nieznaną twarz

Daniel Olbrychski o Angelinie Jolie
ONS

Daniel Olbrychski jest jedną z pięciu gwiazd jubileuszowego wydania Vivy!, która świętuje swoje 18. urodziny. Aktor w ciekawym wywiadzie zdradził mnóstwo szczegółów ze swojego życia, zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Przypomnijmy: Aż 5 gwiazd na okładce "Vivy!" z okazji jej 18. urodzin

Chyba każdy pamięta film "Salt", gdzie pan Daniel wystąpił u boku zjawiskowej Angeliny Jolie. Aktor spędził z wielką gwiazdą kilkanaście dni na planie, miał więc okazję poznać ją osobiście. Niestety, nie udało im się prywatnie wyjść do ulubionej restauracji Olbrychskiego, choć chęć na spotkanie wyrażał nawet Brad Pitt. Gwiazdor zdradził, że Jolie większość wolnego czasu spędzała ze swoimi dziećmi, oglądając kreskówki:

Ona nie pije alkoholu. Mieliśmy bardzo serdeczny kontakt w czasie pracy. Ona nawet udzieliła po premierze fantastycznego wywiadu na mój temat. Ale o przyjaźni trudno mówić. Nie udało nam się nawet pójść razem na kolację do mojego ulubionego Ruskiego Samowaru na Manhatanie. Ona mieszkała na Long Island i w wolną sobotę, kiedy nie było zdjęć, od rana oglądała kreskówki ze swoją dzieciarnią. Jest mamą na pełny etat. Wybieraliśmy się, Brad miał ochotę, ale jakoś nic z tego nie wyszło. - mówi w Vivie!


Całość - tylko w nowej Vivie!

Zobacz: Angelina Jolie spotkała się z papieżem. To zdjęcie wywołało sporo szumu
Gwiazdy na urodzinach Vivy!:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39