Dagmara Kaźmierska
Instagram

Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. W pewnym momencie załamał jej się głos...

Dagmara Kaźmierska
Instagram

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" we wtorek 6. października była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący show zapytał gwiazdę hitu TTV między innymi o jej kryminalną przeszłość. W pewnym momencie Dagmarze załamał się głos... To był dla niej bardzo trudny czas w szczególności ze względu na rozłąkę z synem. Co wyjawiła "Królowa życia" na ten temat? Zobaczcie.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki krytykowany za zaproszenie Dagmary z "Królowych życia": "Pojawiają się słowa sutener i gangster". Za co odsiadywała wyrok w więzieniu?

Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. "Była bardzo duża tęsknota za Conanem"

Dagmara Kaźmierska to uwielbiana bohaterka programu "Królowe życia". Fani pokochali ją za ogromne poczucie humoru, nietuzinkowe teksty i podejście do życia. Gwiazda ma jednak za sobą kryminalną przeszłość - spędziła w więzieniu 14 miesięcy. Od 2005 roku do 2009 roku gwiazda "Królowych życia" prowadziła agencję towarzyską. W 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy została skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

W programie Kuby Wojewódzkiego również padły pytania o kryminalną przeszłość Dagmary Kaźmierskiej. 

Kuba Wojewódzki: Pogadajmy trochę o urokach Twojej kariery. Bo Ty byłaś współwłaścicielką agencji towarzyskiej... 

Dagmara Kaźmierska: Nigdy nie byłam współwłaścicielką! Byłam właścicielką! 

KW: Ok, to byłaś właścicielką agencji towarzyskiej - to jest dobry interes? 

DK: Poprosimy następny zestaw pytań, bo w naszym kraju jest to zabronione i nie możemy tutaj promować interesów przestępczych

KW: Dało się z tego żyć? 

DK: Nie umarłam z głodu jak widzisz.

KW: Ok. Jak się handluje ludźmi? 

DK: Nie wiem, bo nigdy nie handlowałam ludźmi. Za mało troszkę przeczytałeś, bo z zarzutu handlu żywym towarem zostałam uniewinniona. 

Kuba Wojewódzki zapytał również Dagmarę o pobyt w więzieniu. Wtedy też bohaterce hitu TTV załamał się głos. Był to niezwykle trudny czas dla "Królowej życia" przede wszystkim ze względu na rozłąkę z synem.

Ja nie siedziałam na wku*wie. Ja siedziałam na płaczu... Była bardzo duża tęsknota za Conanem. No i teraz jest tak, że teraz nawet jakbym miała zarobić miliony dolarów, to nigdy już bym nic nie zrobiła, żeby nie trafić znowu do kryminału... - wyjawiła ze łzami w oczach Dagmara. 

Dagmara Kaźmierska przyznała, że dla niej formą resocjalizacji była właśnie rozłąka z rodziną. Podczas rozmowy było widać, że jest to bardzo trudny temat dla "Królowej życia"...

Dagmara z "Królowych życia" wystąpiła w programie Kuby Wojewódzkiego. 

Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news
 

Gwiazda wyjawiła kilka szczegółów na temat swojej kryminalnej przeszłości. 

Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news

 

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08