Party Stories
ONS
Newsy

Górniak żałuje, że Steczkowska odeszła z "The Voice of Poland"? Znamy odpowiedź!

Będziecie zaskoczeni!

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska mają konflikt? Już jakiś czas temu pojawiały się plotki, że gwiazdy nie przepadają za sobą, a wypowiedzi obu pań, po odejściu Justyny Steczkowskiej z programu "The Voice of Poland" dają do myślenia... Przypomnijmy, że jesienią muzyczne show wraca do ramówki Telewizji Polskiej, jednak Steczkowska nie weźmie w nim udziału. Jej miejsce zajmie powracająca do programu Maria Sadowska. Zobacz też: Maria Sadowska o uczestnikach "The Voice of Poland": Nie zazdroszczę im

Edyta Górniak została zapytana przez "Super Express", czy żałuje, że Justyna opuściła show. Jej odpowiedź była zaskakująca:

Nie! Ja się staram wybierać w życiu relacje czyste. Jestem przeciwnikiem intryg, bójek, staram się nie dokuczać nikomu, czasem mogę palnąć jakąś głupotę, ale raczej z natury nie jestem złośliwa i nie czerpię siły z radości, że komuś zrobię przykrość - powiedziała diwa.

O ustosunkowanie się do słów Edyty poproszono także Justynę, lecz nie chciała zabrać głosu w tej sprawie. Wypowiedzi na łamach tabloidu udzielił jedynie anonimowy informator z otoczenia gwiazdy:

Justyna zachowa klasę do końca i się nigdy nie wypowie w sprawie Pani Edyty. Tyle co mogę powiedzieć to to, że Justyna mogłaby się uczyć intryg od Pani Edyty Górniak.

Myślicie, że Górniak jej odpowie? Będzie wojna na słowa?

Zobacz na Polki.pl: Justyna Steczkowska: "Nie lubię Edyty Górniak"

 Justyna Steczkowska na Sabacie Czarownic

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Steczkowska odpowiada Edycie Górniak
ONS
Newsy
Edyta Górniak nazwała Steczkowską intrygantką. Justyna w końcu odpowiedziała!
To już otwarty konflikt?

O konflikcie Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak można byłoby napisać książkę. Panie, kiedy jeszcze zasiadały razem w jury "The Voice of Poland" starały się nie pokazywać, że się nie lubią. Zdradzały je jednak małe gesty. Zobacz: Górniak i Steczkowska wystąpiły w The Voice. Internauci zauważyli nietakt ze strony Edyty Jakiś czas temu Edyta powiedziała zaś, że cieszy się, że Justyna nie pojawi się w nowej edycji "The Voice of Poland", sugerując, że Steczkowska jest intrygantką : Ja się staram wybierać w życiu relacje czyste. Jestem przeciwnikiem intryg, bójek, staram się nie dokuczać nikomu, czasem mogę palnąć jakąś głupotę, ale raczej z natury nie jestem złośliwa i nie czerpię siły z radości, że komuś zrobię przykrość - tak Edyta komentowała odejście Justyny z „The Voice of Poland”.   Justyna długo nie reagowała na te słowa. Wyjątek zrobiła jednak w rozmowie z Lula.pl: Ja zawsze mówię, że to, co mówimy o innych, świadczy o nas . I tyle. Nic więcej nie chciałabym dodawać - mówi. Krótko i na temat. Zobacz: Górniak była w domu u Steczkowskiej. Justyna: Mamy po 40 lat i jeśli musimy walczyć to...    

Justyna Steczkowska w czerwonym płaszczu
TV-Show
Justyna Steczkowska chce wrócić do "The Voice of Poland"?! Diwa zdecydowanie zaprzecza [aktualizacja]
Jeśli nie Steczkowska, to kto? Wiemy!

Justyna Steczkowska chce wrócić do "The Voice of Poland"? Taka informacja pojawiła się w "Fakcie". Gwiazda wyraziła ponoć chęć powrotu po rezygnacji innej diwy, Edyty Górniak, która odeszła ze względu na chęć rozwijania innych projektów.  Sama Justyna Steczkowska zdecydowanie zaprzecza temu w oświadczeniu na Facebooku.   Co napisał "Fakt"? Tabloid donosi, że  Justyna Steczkowska ma być tak zdeterminowana, że zaproponowała nawet znacznie niższą stawkę niż jej poprzedniczka. Edyta Górniak za jeden odcinek miała inkasować 30 tysięcy złotych, Steczkowska ma się zadowolić jedynie 10 tysiącami.   Justyna Steczkowska zamiast Edyty Górniak w "The Voice of Poland"? Diva zaprzecza tym informacjom: Już dwa miesiące temu zostałam poproszona o wzięcie udziału w The Voice of Poland i, pomimo wielkiej sympatii do programu, odmówiłam wzięcia w nim udziału. Po pierwsze dlatego, że program kolidował z moimi wakacjami rodzinnymi, a po drugie - całą jesień jestem aż w 3 trasach koncertowych - pisze na swoim  profilu facebookowym. Sami producenci show w najnowszej edycji chętnie zobaczyliby ponoć  Natalię Kukulską.   Przypomijmy, że Justyna Steczkowska była trenerką w "The Voice of Poland" przez trzy edycje programu, po czym zrezygnowała z udziału w show.  Do tej pory w roli trenerek zasiadały już takie gwiazdy, jak: Kayah, Maria Sadowska, Patrycja Markowska czy Ania Dąbrowska.  Czy teraz przyszła pora na Natalię Kukulską? A Wy k ogo chętniej oglądalibyście w tej roli? Dajcie znać, głosując w naszej sondzie.   Zobacz też: Edyta Górniak skomentowała zwycięstwo Jamali na Eurowizji. Co napisała?   Justyna Steczkowska znów zostanie trenerką w "The Voice of Poland"?   A może miejsce po Edycie Górniak zajmie Natalia Kukulska?

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska w jury The Voice of Poland
ONS
Newsy
The Voice 5: Zostaje Steczkowska, przychodzi Górniak. Co z resztą?
Wielkie zmiany w 5 edycji show

Nie milkną spekulacje na temat obsady jury piątej edycji " The Voice of Poland " . Wczoraj z programem definitywnie pożegnała się  Maria Sadowska , a na jej miejsce produkcja już teraz szuka innej wokalistki. Ostatnio media plotkowały, że z programem pożegna się Marek Piekarczyk , którego ma zastąpić Janusz Panasewicz lub Grzegorz Skawiński . Przypomnijmy:  Wielkie roszady w "The Voice". Z programem żegna się kolejna osoba Wczoraj portal jastrzabpost.pl podał wiadomość o powrocie do programu Edyty Górniak . Dziś serwis informuję, że w jury obok niej zasiądą pozostali trenerzy z poprzedniej odsłony show: Justyna Steczkowska , Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk . Zobacz:  Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice? Mamy oficjalny komentarz Będzie wam brakować Marysi Sadowskiej? Gwiazdy w finale "The Voice of Poland 4"

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner