Party Stories
East News
Newsy

Córki Pawła Kukiza wspierają ojca w wyborach! Zobaczcie Julię, Polę i Hanię. Podobne do taty?

Córki Pawła Kukiza wspierają ojca

Paweł Kukiz w nadchodzących wyborach parlamentarnych może liczyć na wparcie swoich trzech córek. Julia, Pola i Hania przygotowały wideo, w którym mówią o wsparciu dla ojca w najbliższych wyborach. Córki lidera ruchu Kukiz'15 zamieściły na portalu YouTube filmik, któremu nadały tytuł "Tato, jesteśmy z Tobą". Dwie najstarsze - Julia i Pola - deklarują swoje głosy na ojca, natomiast wszystkie trzy (najmłodsza Hania jeszcze nie może głosować) - zgodnie twierdzą: Chcemy, żeby w parlamencie byli tacy ludzie, jak tato. Czyli szczerzy, bezpośredni, sprawiedliwi.  A przede wszystkim prawdziwi.

 

 

 

 

Czy Paweł Kukiz ma szanse w wyborach parlamentarnych?

Córki Pawła Kukiza mieliśmy już okazję poznać podczas wyborów prezydenckich, w czasie których muzyk ubiegał się o najwyższy urząd w państwie. Pola miała nawet swój udział w prowadzeniu wieczoru wyborczego ojca. Choć wówczas wybory wygrał Andrzej Duda, to Paweł Kukiz uzyskał zaskakujące, ponad 20% poparcie. Głosowali na niego głównie ludzie młodzi. Czy filmik nagrany przez córki Kukiza przysporzy mu kolejnych głosów wśród wyborców z młodego pokolenia?

Wcześniej dziewczynami pochwalił się też sam tata, pokazując ich zdjęcie z okazji Dnia Ojca.

 

Paweł Kukiz z żoną Małgorzatą

EAST NEWS

 

Czy dzięki córkom wzrośnie poparcie dla Pawła Kukiza?

ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
EAST NEWS (2)
Newsy
Paweł Kukiz kończy dziś 52 lata. Pamiętacie, w jakim filmie grał i jaki napój reklamował? ZDJĘCIA
Paweł Kukiz całuje córki
East News
Newsy
Paweł Kukiz trzecią siłą w Sejmie! Komu podziękował? Najmocniej córkom...

Paweł Kukiz , zdobywając w sondażowych wynikach wyborów do Sejmu 9 proc. głosów, stał się trzecią siłą polskiej polityki. Ten świetny wynik podsumował podczas wieczoru wyborczego, a za jego plecami stały trzy urocze blondynki - Julia, Pola i Hania. O mało co system nas nie zabił. Mało brakowało a bylibyśmy zmiażdżeni. Ale zapamiętajcie tę datę 25 października 2015. Dzisiaj mamy do czynienia z początkiem, narodzinami nowego ruchu społecznego, który wkrótce zmieni konstytucję, który przywróci państwo obywatelom - mówił Paweł Kukiz, a dziewczyny za nim promieniały. To właśnie im podziękował szczególnie. Nic dziwnego, córki stoją za nim murem od początku. Pierwszy raz widzieliśmy je w kampanii prezydenckiej. W parlamentarnej Julia, Pola i Hania wspierały ojca i jego ruch również czynnie, nagrywając specjalny spot: Tata zawsze mówi to, co myśli. Tacy ludzie zmienią Polskę - zachęcały córki Kukiza.   Paweł Kukiz z córkami Paweł Kukiz na wieczorze wyborczym:

Paweł Kukiz zarabia 30 tys. złotych za koncert
ONS
Newsy
Ile Paweł Kukiz bierze za koncert? Te kwota robią wrażenie!
Poszedł w politykę dla pieniędzy?

Paweł Kukiz był największym zwycięzcą I tury wyborów prezydenckich, a teraz uchodzi za faworyta w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Według sondaży jego ugrupowanie może liczyć na 20 proc. w wyborach do Sejmu. Coraz większa popularność na scenie politycznej przekłada się na zainteresowanie twórczością muzyczną Kukiza. Jak dowiedział się “Super Express”, Paweł Kukiz ma coraz więcej propozycji koncertowych, a jego płyty sprzedają się lepiej. Za jeden koncert muzyk bierze ponad 30 tysięcy złotych!     “To kwota jaka przypada na cały zespół”, mówi Paweł Kukiz. Na razie Paweł Kukiz odcina kupony od zwycięstwa, ale nie brakuje głosów, że jego aktywność polityczna doprowadzi do zakończenia jego kariery muzycznej.         "Podejrzewam Pawła Kukiza o to, że wymyślił sobie genialny plan na swój marketing. Wymyślił sobie genialny plan, ale takie połączenie skończy się dla niego katastrofą. Artyści muszą być ludźmi wolnymi, a polityk nigdy do końca nie może być człowiekiem wolnym. Odbiorcy zawsze wyczuwają fałsz u twórcy. Obawiam się, że Kukiz może stracić wiarygodność i mówię to z pewnym smutkiem”, mówi znany dziennikarz muzyczny Hirek Wrona. Specjaliści z show-biznesie twierdzą, że jeśli Kukiz przegra na scenie politycznej, to będzie skończony jako muzyk. Myślicie, że przygoda Kukiza z polityką zakończy też jego karierę muzyczną? A może na stałe przeniesie się do polityki?                  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner