Córka Whitney Houston Bobbi Kristina Brown nie żyje
ONS

Bobbi Kristina Brown została zamordowana? Zeznania współlokatorki mogą zaszkodzić chłopakowi Bobby

Córka Whitney Houston Bobbi Kristina Brown nie żyje
ONS

Pojawiły się nowe, szokujące fakty w sprawie śmierci córki Whitney Houston, Bobbi Kristiny Brown. W zeznaniach byłej współlokatorki dziewczyny pojawiły się informacje, które mogą obciążyć chłopaka Bobbi Kristiny.

Czy Bobbi Kristina Brown została zamordowana?

Nick Gordon, chłopak córki Whitney Houston, miał pobić dziewczynę podczas kłótni, a następnie podać jej toksyczną mieszankę i z premedytacją położyć ją w wannie głową w dół. To właśnie w tej pozycji dziewczyna została odnaleziona w ciężkim stanie. Jeśli te informacje się potwierdzą, Nick Gordon zostanie aresztowany pod zarzutem morderstwa. Chłopak wszystkiemu zaprzecza.

 

Zeznania byłej współlokatorki Bobbi Kristiny, Danyeli Bradley, potwierdzają, że dziewczyna była uzależniona od narkotyków. Miała być to jednak głównie marihuana oraz rzadko kokaina. Koleżanka Bobbi Kristiny zeznała, że nigdy nie widziała, aby córka Whitney Houston sięgała po heroinę. Miał ja brać za to Nick Gordon.

 

Przypomnijmy, że Bobbi Kristina po odnalezieniu w wannie w ciężkim stanie już nigdy nie odzyskała przytomności. Dziewczyna przez pół roku walczyła o życie podłączona do respiratora. Odeszła 26 lipca 2015 roku. Miała 22 lata.

 

Bobbi Kristina Brown

 

Bobbi Kristina Brown nie żyje

 

Whitney Houston z córką Bobbi Kristiną

 

Bobbi Kristina Brown nie żyje
East News

Więcej na temat Bobbi Kristina Brown
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01