Agnieszka Kaczorowska w dżinsowej kurtce

Agnieszka Kaczorowska dostaje 5 tysięcy złotych za bywanie na imprezach? Mamy komentarz menedżerki

Agnieszka Kaczorowska w dżinsowej kurtce

Agnieszka Kaczorowska zarabia na bywaniu na imprezach? Jak donosi "Fakt", tancerka i aktorka inkasuje nawet 5 tysięcy złotych za pokazanie się na eventach. Gazeta wylicza, że stawki Kaczorowskiej zaczynają się już od 2 tysięcy w górę. Wszystko zależy od ważności imprezy.

A najwyższą stawkę - 5 tys. zł - Kaczorowska miała zainkasować za pojawienie się ostatnio na imprezie zorganizowanej przez salon urody. Sprawdziliśmy czy to prawda?

- To bzdura. Nie chcę nawet komentować bzdur, jakie wymyśla tabloid, od dawna nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - mówi Party.pl agentka Kaczorowskiej, Renata Rogólska

Podobno udział w ostatniej imprezie salonu DS wynikał z tego, że Agnieszka od dawna korzysta z jego usług  i bardzo polubiła się z właścicielką.  Zaproszenie przyjęła z czystej sympatii.

Agnieszka Kaczorowska - jaka jest wartość gwiazdy

To prawda, że wartość Agnieszki jako gwiazdy rośnie. Ostatnio pokazały się informacje, że Agnieszka Kaczorowska sporo zarobiła na reklamie butów. Co innego jednak kontrakt reklamowy, a co innego "bywanie" na imprezach. Agnieszka ostro trenuje do "Tańca z Gwiazdami"  i gra w serialu - zwyczajnie nie ma czasu na bieganie po eventach.

Mamy wrażenie, że ktoś nie przepada za Agnieszką... Bo informacje, które się ostatnio pojawiają się na jej temat, nie są jej przychylne -  na przykład, że Kaczorowska gwiazdorzy w "Klanie", albo że ma romans z Łukaszem Kadziewiczem.

Myślicie, że ktoś  chce jej zaszkodzić?

 

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz na treningu. Jakie mają humory po plotkach o ich romansie?

Agnieszka Kaczorowska na jednym z eventów:

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz tańczą walca w Tańcu z Gwiazdami:

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz w Tańcu z Gwiazdami
ONS.pl

Agnieszka Kaczorowska idzie na trening taneczny z Łukaszem Kadziewiczem:

Agnieszka Kaczorowska w dresach i Łukasz Kadziewicz w dresach na ulicy
Agnieszka Kaczorowska, Łukasz Kadziewicz

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51