Bartosz Węglarczyk całuje rękę Magdalenie Ogórek
1/5
Bartosz Węglarczyk całuje rękę Magdalenie Ogórek

O romansie Magdaleny Ogórek i Bartosza Węglarczyka plotkuje się już od dawna. Ponoć dziennikarz wspierał piękną panią polityk przez całą kampanię prezydencką, a niedawno Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk zamieszkali razem. Ostatnio fotoreporterzy zauważyli parę w jednej z warszawskich restauracji. Te zdjęcia są chyba najlepszym dowodem, że łączy ich coś wyjątkowego...

 

Zobaczcie zdjęcia!

2/5
Magdalena Ogórek przytula się do Bartosza Węglarczyka

Kilka tygodni temu Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk pojawili się na imprezie "Dzień Dobry TVN". Stronili wtedy od czułych gestów. Na spotkaniu w kawiarni byli już sobie zdecydowanie bliżsi.

3/5
Magdalena Ogórek w kawiarnii

Bartosz Węglarczyk wspiera  Magdalenę Ogórek. Ostatnio wstawił się za nią w kłótni na Twitterze. 

4/5
Magdalena Ogórek w czarnym płaszczu

Bartosz Węglarczyk stanął też w obronie Magdaleny Ogórek podczas kampanii prezydenckiej. Zarzucił wtedy tygodnikowi "Wprost" kłamstwo - twierdził, że tygodnik bezpodstawnie insynuuje, że Magdalena Ogórek dostała pracę w TVN 24 Biznes i Świat dzięki romansowi z Węglarczykiem. Prowadzący DD TVN podkreślił, że to nieprawda, a Magdalena Ogórek jest "jedną z niewielu krystalicznie prawych osób, jakie spotkał w życiu".

5/5
Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk na randce

Magdalena Ogórek oficjalnie jest wciąż żoną Piotra Mochnaczewskiego, nauczyciela akademickiego. A może to już się zmieniło? Piękna pani doktor nie lubi opowiadać o swoim życiu rodzinnym.