Bartosz Węglarczyk tańczy z Magdaleną Ogórek
EastNews

TYLKO U NAS! Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk zamieszkali razem!

Bartosz Węglarczyk tańczy z Magdaleną Ogórek
EastNews

Po hucznych 10. urodzinach  „Dzień dobry TVN” nikt nie ma już wątpliwości, że Magdalenę Ogórek i Bartosza Węglarczyk łączy coś więcej niż przyjaźń. Przed imprezą sam dziennikarz podgrzał atmosferę, deklarując, że na jubileuszu programu pojawi się „z narzeczoną".  I gdy tylko wszedł na czerwony dywan w towarzystwie kandydatki na prezydenta, nikt już nie miał wątpliwości, że są parą!

Plotki o tym, że Ogórek i Węglarczyk spotykają się, krążyły już od kilku miesięcyUcichły na chwilę podczas kampanii prezydenckiej. Wtedy Magdalena Ogórek oficjalnie występowała jako żona posła i nauczyciela akademickiego Piotra Mochnaczewskiego. Po przegranych wyborach Ogórek zniknęła. Teraz, po kilku miesiącach Magdalena Ogórek pojawiła się znów na salonach, ale u boku Bartosza Węglarczyka.  Wcześniej widywano ich już razem na mieście - para robiła zakupy czy spotykała się w restauracji. W najnowszym dwutygodniku „Party" osoby z otoczenia dziennikarza zdradzają, że Ogórek i Węglarczyk mieszkają już ze sobą!

 

Bartek wprowadził się do Magdy przed wakacjami – mówią pracownicy TVN.

Teraz wszyscy w stacji czekają na dalszy rozwój sytuacji. My również! Powstaje tylko pytanie. Czy Magdalena Ogórek, która podczas kampanii prezydenckiej deklarowała, że jest mężatką, nadal nią jest? 

Nie wiadomo. Nie chcą z nikim rozmawiać na ten temat - mówią osoby z ich otoczenia.

 

Więcej o nowej gorącej parze w polskim show-biznesie czytaj w „Party".

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08