Kinga Duda nie przeprowadzi się do Pałacu Prezydenckiego
ONS
Newsy

Kinga Duda nie chce mieszkać w Pałacu Prezydenckim

Decyzję córki skomentował Andrzej Duda

Dzięki wygranym wyborom prezydenckim zrobiło się głośno nie tylko o samym Andrzeju Dudzie, ale także o jego rodzinie. Zwłaszcza córka prezydenta elekta wzbudziła ogromne zainteresowanie w mediach. W prasie zaledwie kilka dni po wyborach pojawiły się informacje o życiu uczuciowym Kingi Dudy. Dowiedzieliśmy się wówczas, że 20-latka spotyka się ze studentem medycyny, Karolem. chłopak córki Dudy jest ponoć synem znanej krakowskiej dziennikarki. Zobacz: Kinga Duda spotyka się ze studentem. Tabloid ujawnił kilka szczegółów z jego życia


Zaprzysiężenie Andrzeja Dudę odbędzie się już 6 sierpnia. Od tej chwili Duda zamieszka w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Okazuje się jednak, że zabraknie w nim Kingi Dudy, która dalej będzie mieszkać w Krakowie. O decyzji swojej córki poinformował sam Andrzej Duda w rozmowie z TVP.

- Mam nadzieję, że będę w Krakowie bywał, zwłaszcza, że córka nie planuje przeprowadzki do Warszawy. Chce zostać, chce dalej studiować na uniwersytecie. Nie chce żadnych zmian w swoim życiu osobistym, więc z całą pewnością rodzice będą ją tutaj odwiedzać. Ma 20 lat, więc jest w takim wieku, że rodzice nie są jej niezbędnie potrzebni. Zresztą przecież wielu młodych ludzi opuszcza dom rodzinny po to, żeby jechać gdzieś na studia, więc zostanie sama i będzie radziła sobie na pewno znakomicie.


Czyżby Kinga Duda chciała uniknąć sytuacji o jakich kilka lat temu wspominała Aleksandra Kwaśniewska? Córka byłego prezydenta przyznała wówczas, że podczas kiedy mieszkała w Pałacu Prezydenckim dostawała pogróżki i była nachodzona przez psychofanów.

Zobacz: Jaki styl ma Kinga Duda? Zobaczcie wszystkie kreacje córki prezydenta!


Kinga Duda, Andrzej Duda, Agata Duda w kościele w Rzymie
prezydent.pl
Newsy
Skromna Kinga Duda z rodzicami w Watykanie! Dziś spotka się z Franciszkiem ZDJĘCIA
Skromna Kinga Duda z rodzicami w Watykanie! Dziś spotka się z Franciszkiem ZDJĘCIA
Kinga Duda
East News
Newsy
Kinga Duda płaci mandat za złe parkowanie! ZDJĘCIA
Kinga Duda płaci mandat za złe parkowanie! ZDJĘCIA
Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy
ONS
Newsy
Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy! Myślicie, że zostanie nową gwiazdą na stołecznych salonach?
Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy! Myślicie, że zostanie nową gwiazdą na stołecznych salonach?

Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy! Okazuje się, że tuż po zakończeniu roku akademickiego córka prezydenta planuje jednak zamieszkać z rodzicami w Pałacu Prezydenckim. Według doniesień tygodnika "Rewia" przeprowadzka Kingi Dudy ma związek z jej głośnym rozstaniem z chłopakiem. Rodzice będą wspierać ją w trudnych chwilach. Rzecznik Andrzeja Dudy, Marek Magierowski nie chce komentować informacji o przeprowadzce. Mało wylewny w tym temacie jest również dziadek Kingi, który jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał się chłopakiem swojej wnuczki i wspominał o ich ślubie.   Kinga jest dorosła, nie będę komentował jej prywatnego życia - powiedział ojciec prezydenta, Jan Duda. Przypomnijmy, że kilka tygodni po wygranych wyborach Andrzej Duda w rozmowie z TVP mówił, że córka nie chce zamieszkać w Pałacu Prezydenckim ze względu na studia i życie prywatne.   Chce zostać, chce dalej studiować na uniwersytecie. Nie chce żadnych zmian w swoim życiu osobistym, więc z całą pewnością rodzice będą ją tutaj odwiedzać. Ma 20 lat, więc jest w takim wieku, że rodzice nie są jej niezbędnie potrzebni- twierdził Andrzej Duda.   Wygląda więc na to, że rozstanie z chłopakiem sprawiło, że Kinga Duda zmieniła zdanie w kwestii przeprowadzki.  Czy w Warszawie odnajdzie swoją miłość? A może zacznie się pojawiać u boku ojca na imprezach?   Zobacz także: Zaskakujące kulisy rozstania Kingi Dudy i jej chłopaka Karola! Co się stało?   Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy. Córka Andrzeja Dudy zamieszka w Pałacu Prezydenckim.  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner