W Wielkiej Brytanii rozpętała się prawdziwa burza. BBC opublikowało czarno-białe zdjęcie księżnej Kate, która od kilku miesięcy zmaga się z nowotworem. Internauci nie ukrywają oburzenia decyzją BBC. Wszyscy martwią się o stan żony księcia Williama, a publiczny nadawca podsyca atmosferę i plotki w sprawie stanu zdrowia Kate.

Reklama

Burza pod czarno-białym zdjęciem księżnej Kate

Rodzina królewska przechodzi bardzo trudne chwile. Jakiś czas temu okazało się, że król Karol III walczy z chorobą nowotworową, a później wyszło na jaw, że z rakiem zmaga się również żona księcia Williama. W marcu księżna Kate nagrała poruszające oświadczenie, w którym przyznała, że wykryto u niej nowotwór. Księżna poddała się chemioterapii zapobiegawczej i wciąż nie bierze udziału w oficjalnych wydarzeniach. Fani królewskiej rodziny martwią się o stan zdrowia żony następcy tronu, a kiedy kilka tygodni temu Kate i William pokazali wspólne zdjęcie internauci nie ukrywali przerażenia.

Teraz do sieci trafiło kolejne zdjęcie, które zszokowało i mocno zaniepokoiło internautów!

Stacja BBC opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie księżnej Kate, co wywołało niepokój wśród fanów. Internauci są oburzeni, że publiczny nadawca w ten sposób próbuje podgrzać plotki na temat stanu zdrowia żony księcia Williama.

Wiecie, że jest chora i publikujecie czarno-białe zdjęcie? Zwariowaliście?
Przestraszyłam się, że to już koniec. Okropne, że publikujecie takie zdjęcie
W pierwszej chwili pomyślałem, że Kate nie żyje.
komentują internauci.
Księżna Kate, książę William
Księżna Kate, książę William REX/Shutterstock/EAST NEWS

Co o tym myślicie? Czy stacja powinna skasować czarno-białe zdjęcie księżnej Kate?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Zapytali Williama o zdrowie Kate. Odpowiedź nie pozostawiła złudzeń

Księżna Kate, książę William
Księżna Kate, książę William Andrew Parsons / i-Images/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama