Joanna Moro w krótkiej fryzurze
Instagram

Joanna Moro świętuje rocznicę z mężem. Te zdjęcia wywołały kontrowersje!

Joanna Moro w krótkiej fryzurze
Instagram

Joanna Moro opublikowała w sieci zdjęcie ze szkłem w dłoni, co bardzo zaciekawiło fanów. Wszystko przez ciążę gwiazdy! Joanna i jej partner postanowili rozwiać wszelkie wątpliwości i jakiś czas temu wyznali, że oczekują przyjścia na świat trzeciej pociechy! Teraz świętowali rocznicę związku!

Joanna Moro w ciąży 

Joanna Moro i Mirosław Szpilewski są rodzicami dwójki dzieci. Para wychowuje 9-letniego Mikołaja i 7-letniego Jeremiego. W następnym roku rodzina gwiazd znów powiększy się! Niedawno aktorka przestała ukrywać ciążowy brzuszek i potwierdziła radosną nowinę.

Kochani, wiele osób zadaje mi pytanie, czy to prawda, że spodziewam się dziecka. Aby uniknąć wszelkich niedomówień, pragnę Was poinformować i jednocześnie potwierdzić, że jestem w trzeciej ciąży - napisała Joanna Moro na Instagramie.

Zobacz także: Joanna Moro potwierdziła trzecią ciążę! Wybrała do tego zaskakujące zdjęcie...

15 sierpnia serialowa "Blondynka" wraz z mężem świętowali 11. rocznicę ślubu. Gwiazda unika pokazywania zdjęć Mirosława w sieci, jednak tym razem zrobiła wyjątek i podzieliła się fotką z restauracji. 

15 sierpnia 2008 w Wilnie w kościele Piotra i Pawła wzięliśmy ślub ! Świętowaliśmy wczoraj w wigilie rocznicy wspólnie z najbliższymi ! Ech , co to był za wieczór 😍😻😇 - napisała aktorka.

Celebrytka pod zdjęciem zamieściła hashtag: glassofchampagne, czyli kieliszek szampana. Jeden z fanów wytknął aktorce, że spożywa alkohol w ciąży i nie daje innym przyszłym matkom przykładu. To jednak dość pochopny wniosek - w końcu w kieliszku może być sok, woda lub jakikolwiek inny napój bezalkoholowy! 

Zobaczcie zdjęcie Joanny i męża. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

11th 👰 🎩 anniversary!!! Let’s celebrate 🎉 together! Thank you for being such a great friend partner father husband and lover!!! 🤗😍❤️ ——— 15 sierpnia 2008 w Wilnie w kościele Piotra i Pawła wzięliśmy ślub ! ————— Świętowaliśmy wczoraj w wigilie rocznicy wspólnie z najbliższymi ! Ech , co to był za wieczór 😍😻😇 ——— Nuostabu švęsti su tokia kompanija tokioje gražioje aplinkoje ! Esu labai laiminga ! Ačiū !!! —— Спасибо тебе за твою поддержку, сердце 💔 время и любовь 💕 ——— @mirasmjmj #11weddinganniversary #loveandaman #crazypair #loveinpalanga #palanga #loveisblind #loveisanillusion #togetherstronger #familygoals #familytime❤️ #bigfamilylife #wearethewild #lovedesign #beautylove #beatifulplace #glassofchampagne #celebratelove

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Joanna Moro spodziewa się trzeciego dziecka

Joanna Moro w bikini

 

Więcej na temat Joanna Moro
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23