Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już niedługo zostaną rodzicami po raz drugi. Aktorka właśnie zdradziła, jakie imię wybrała dla drugiej córeczki, która pojawi się na świecie już niedługo. Imię, które wybrali znani rodzice jest tradycyjne ale jednocześnie coraz rzadziej spotykane w tych czasach.

Reklama

To będzie prawdziwa siostrzana moc.????????????‍❤️‍???? - napisała na Instagramie Agnieszka Kaczorowska

Poznajcie szczegóły!

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska szykuje pokoik dla drugiej córki. Dlaczego chce by Emilka spała oddzielnie?

Dzień Matki: Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię drugiej córki

Agnieszka Kaczorowska już odlicza dni, do czasu aż powita na świecie swoją druga ukochaną córeczkę. Aktorka i jej ukochany mąż, Maciej Pela są już rodzicami pięknej małej Emilki. Dziewczynka w tym roku skończy dwa latka. Teraz czeka ją naprawdę ważna rola, w końcu zostanie starszą siostrzyczką.

Agnieszka Kaczorowska z okazji dnia mamy opublikowała wzruszające zdjęcie z Emilką. Na tej samej fotografii zdradziła również jakie imię wybrała dla drugiej córeczki. Dziewczynka, która pojawi się na świecie już niedługo otrzyma przepiękne, tradycyjne imię Gabriela.

Zobacz także

#JestemMamą Emisi i #BędęMamą Gabrysi???????? Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny... i mam ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc.????????????‍❤️‍???? - napisała na Instagramie Agnieszka Kaczorowska

Odkąd Agnieszka Kaczorowska została mamą po raz pierwszy zupełnie inaczej podchodzi do Dnia Matki. O wyjątkowości tego dnia, doskonale wie każda mama.

Cudowny ten dzisiejszy dzień - Dzień Mamy! Sama jestem mega szczęśliwa w tej roli.???? I chcę życzyć wszystkim Mamom tego co najważniejsze - miłości i wdzięczności. Abyście każdego dnia czuły moc tych dwóch energii! Abyście dostrzegały wszystkie sygnały tych pięknych emocji od Waszych dzieci! I abyście o nich pamiętały w każdej trudnej chwili.???? Ściskam Was wszystkie Drogie Mamy i przyszłe Mamy! Jesteście niesamowite! Pamiętajcie o tym każdego dnia!????❤️ - dodała pod zdjęciem.

Jak podoba Wam się imię wybrane dla córeczki przez Agnieszkę Kaczorowską i Macieja Pelę?

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z pięknej sesji ciążowej. Aktorka ma już bardzo duży brzuszek!

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, jak będzie się nazywała jej druga córeczka. Tą informacją podzieliła się przy okazji świętowania Dnia Matki. Drugie dziecko Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli otrzyma przepiękne imię Gabrysia.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są już rodzicami dwuletniej Emilki. Dziewczynka z pewnością nie może się już doczekać, jak ujrzy swoją młodszą siostrzyczkę. Jej mama jest przekonana, że będą najlepszymi siostrami na świecie!

Instagram
Reklama

Agnieszka Kaczorowska przygotowuje się do narodzin drugiej córeczki. W domu trwa mały remont. W końcu na małą Gabrysię musi czekać już przepiękny pokoik. Aktorka zdradziła w rozmowie z Party.pl, że chciałaby aby na początku jej córeczki mieszkały w osobnych pokojach, aby nie budziły się wzajemnie w nocy.

East News
Reklama
Reklama
Reklama