Ciężarna Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię drugiej córki
Instagram @agakaczor
Newsy

Ciężarna Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię dla drugiej córki. Jest piękne ale już rzadko spotykane 

Agnieszka Kaczorowska lada chwila powita na świecie swoją drugą córeczkę. Jak ją nazwie? Dziewczynka otrzyma wyjątkowe imię.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już niedługo zostaną rodzicami po raz drugi. Aktorka właśnie zdradziła, jakie imię wybrała dla drugiej córeczki, która pojawi się na świecie już niedługo. Imię, które wybrali znani rodzice jest tradycyjne ale jednocześnie coraz rzadziej spotykane w tych czasach. 

To będzie prawdziwa siostrzana moc.💪🏻👩‍❤️‍👩 - napisała na Instagramie Agnieszka Kaczorowska 

Poznajcie szczegóły! 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska szykuje pokoik dla drugiej córki. Dlaczego chce by Emilka spała oddzielnie?

Dzień Matki: Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię drugiej córki 

Agnieszka Kaczorowska już odlicza dni, do czasu aż powita na świecie swoją druga ukochaną córeczkę. Aktorka i jej ukochany mąż, Maciej Pela są już rodzicami pięknej małej Emilki. Dziewczynka w tym roku skończy dwa latka. Teraz czeka ją naprawdę ważna rola, w końcu zostanie starszą siostrzyczką. 

Agnieszka Kaczorowska z okazji dnia mamy opublikowała wzruszające zdjęcie z Emilką. Na tej samej fotografii zdradziła również jakie imię wybrała dla drugiej córeczki. Dziewczynka, która pojawi się na świecie już niedługo otrzyma przepiękne, tradycyjne imię Gabriela. 

#JestemMamą Emisi i #BędęMamą Gabrysi💞🤰 Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny... i mam ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc.💪🏻👩‍❤️‍👩 - napisała na Instagramie Agnieszka Kaczorowska 

Odkąd Agnieszka Kaczorowska została mamą po raz pierwszy zupełnie inaczej podchodzi do Dnia Matki. O wyjątkowości tego dnia, doskonale wie każda mama. 

Cudowny ten dzisiejszy dzień - Dzień Mamy! Sama jestem mega szczęśliwa w tej roli.🥰 I chcę życzyć wszystkim Mamom tego co najważniejsze - miłości i wdzięczności. Abyście każdego dnia czuły moc tych dwóch energii! Abyście dostrzegały wszystkie sygnały tych pięknych emocji od Waszych dzieci! I abyście o nich pamiętały w każdej trudnej chwili.😘 Ściskam Was wszystkie Drogie Mamy i przyszłe Mamy! Jesteście niesamowite! Pamiętajcie o tym każdego dnia!🙏❤️ - dodała pod zdjęciem. 

Jak podoba Wam się imię wybrane dla córeczki przez Agnieszkę Kaczorowską i Macieja Pelę? 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z pięknej sesji ciążowej. Aktorka ma już bardzo duży brzuszek!

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, jak będzie się nazywała jej druga córeczka. Tą informacją podzieliła się przy okazji świętowania Dnia Matki. Drugie dziecko Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli otrzyma przepiękne imię Gabrysia. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są już rodzicami dwuletniej Emilki. Dziewczynka z pewnością nie może się już doczekać, jak ujrzy swoją młodszą siostrzyczkę. Jej mama jest przekonana, że będą najlepszymi siostrami na świecie! 

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córką
Instagram

Agnieszka Kaczorowska przygotowuje się do narodzin drugiej córeczki. W domu trwa mały remont. W końcu na małą Gabrysię musi czekać już przepiękny pokoik. Aktorka zdradziła w rozmowie z Party.pl, że chciałaby aby na początku jej córeczki mieszkały w osobnych pokojach, aby nie budziły się wzajemnie w nocy. 

Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukience
East News

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela czekają na narodziny drugiego dziecka. Tak wygląda historia ich miłości!

Agnieszka Kaczorowska na pierwszym zdjęciu z Gabrysią. Agnieszka Kaczorowska w błękitnej sukience z małą Emilką
Instagram @agakaczor
TV-Show
Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie córek. Tak Emilka opiekuje się Gabrysią 
Agnieszka Kaczorowska pokazała jak wyglądają relacje jej córeczek. Emilka jest cudowną starszą siostrą, a jej gest względem Gabrysi jest rozczulający.

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca została mamą po raz drugi. Na świecie pojawiła się jej kolejna córeczka. Wraz z mężem wybrali dla niej piękne imię Gabrysia. Aktorka wraz z dzieckiem wróciła do domu, gdzie przywitał ją ukochany Maciej Pela oraz stęskniona za mamą i młodszą siostrzyczką Emilka. Aktorka pokazała właśnie pierwsze zdjęcie siostrzyczek. To jak mała Emilka opiekuje się Gabrysią rozczula.  Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją figurę po ciąży. Trudno uwierzyć, że niedawno urodziła Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie córek Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela powitali na świecie swoją druga córeczkę . Kilka miesięcy przed porodem aktorka zdecydowała się zdradzić, jakie imię wybrała dla drugiej pociechy . Dziewczynka otrzymała piękne imię Gabrysia. Dzieląc się tą informacją pokazała również urocze zdjęcie z Emilką, która pomaga mamie trzymać drewniany napis "Gabrysia" na wysokości ciążowego brzuszka. Agnieszka Kaczorowska już wówczas była pewna, że Emilkę i jej młodszą siostrzyczkę połączy piękna siostrzana więź:  #JestemMamą Emisi i #BędęMamą Gabrysi💞🤰 Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny... i mam ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc 💪🏻👩‍❤️‍👩 - pisała kilka miesięcy temu na Instagramie Dziś Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się pokazać pierwsze nagranie, na którym widać, jak mała Emilka opiekuje się młodszą siostrzyczką. Młoda mama uchwyciła jak Emilka stara się pogłaskać po ręce małą Gabrysię, ledwo dosięgając ją swoją małą rączką. Dziewczynka z pewnością będzie mogła liczyć na wsparcie swojej starszej strony.  Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska już w domu po...

Agnieszka Kaczorowska zaliczyła wpadkę na Instagramie?
Instagram @agakaczor
Newsy
Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowe zdjęcie, ale fani patrzą tylko na jeden szczegół! 
Agnieszka Kaczorowska odlicza dni do narodzin córeczki. Pokazała nowe zdjęcie, a fani nie mogą uwierzyć, w to co na nim zobaczyli. Wyszło niezręcznie?

Agnieszka Kaczorowska niedługo powita na świecie swoją drugą córeczkę. Szczęśliwa mama cieszy się okresem ciąży i chętnie publikuje zdjęcia w oczekiwaniu na narodziny maleństwa. Właśnie pokazała urocze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, jednak internauci od razu zwrócili uwagę na jeden szczegół...  Fotograf chyba pominął jeden szczegół 😂 - pisali pod zdjęciem aktorki Sami zobaczcie!  Wpadka na nowym zdjęciu Agnieszki Kaczorowskiej  Dziś obchodzi 29. urodziny. Ale już za kilka tygodni będzie miała kolejny powód do świętowania, ponieważ usłyszymy, że  Agnieszka Kaczorowska  urodziła córeczkę Gabrysia. W rozmowie z magazynem "Party" szczęśliwa mama przyznała, że jej drugie dziecko  przyjdzie na świat na początku sierpnia . Agnieszka Kaczorowska jest już gotowa na przywitanie na świecie maleństwa. Z radością odlicza dni, przy okazji publikując sporo ciążowych zdjęć.  Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska kończy dziś 29 lat! Pięć rzeczy, których nie wiedzieliście o Bożence z „Klanu” Na ostatnim zdjęciu pozuje w jeansowych ogrodniczkach szeroko się uśmiechając. Uśmiecham się dużo! Uśmiecham się sercem! ❤️ (...) A do tego czekam na kolejny CUD ! 🤰 I tak bardzo uśmiecha się moje serce! - napisała Internauci docenili radość młodej mamy, jednak ich uwagę zwróciło coś jeszcze... Mała wpadka na zdjęciu?  - Super zdjęcie tylko ten stołek wygląda dziwnie 🙂 - Mi też pierwsze co to ten stołek rzucił się w oczy , wygląda to dziwacznie 🤦🤷 - Piękna kobieta, uśmiech cudowny, tylko to krzesło groźnie wygląda - Przesłanie zrozumiałam, super, ale zdjęcie - kto to robił, że z krocza wychodzi jakiś dziwny element 🤓 - Bardzo Cie przepraszam ale fotograf chyba pominął jeden...

Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciąży
Instagram @agakaczor
Newsy
Agnieszka Kaczorowska szykuje pokoik dla drugiej córki. Dlaczego chce by Emilka spała oddzielnie? 
Agnieszka Kaczorowska robi remont w rodzinnym domu. Jak będzie wyglądał pokój jej drugiej córki? Dlaczego Emilka nie będzie miała w pokoju z siostrą?

Już niedługo na świecie pojawi się druga córeczka Agnieszki Kaczorowskiej-Peli.  Aktorka zostanie mamą po raz drugi już w wakacje. Teraz zajęła się ostatnimi przygotowania remontowymi w rodzinnym domu. Gwiazda „Klanu” przygotowuje pokoik dla drugiej córeczki oraz kończy malować i sprzątać garaż. Chce, by zmieścił się w nim większy rodzinny samochód. Niedawno na Instagramie napisała: (...) Przygotowujemy przestrzeń do mini remontu... bo trzeba pozmieniać kilka drobnych rzeczy przed przyjściem na świat kolejnej królewny. Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z pięknej sesji ciążowej. Aktorka ma już bardzo duży brzuszek! Jak będzie wyglądał pokój drugiej córki Agnieszki Kaczorowskiej? Agnieszka Kaczorowska-Pela na razie nie chce, by jej córeczki mieszkały razem w jednej sypialni. Dlatego przerabia gabinet na drugi pokój dziecięcy, by dzieci nie budziły się wzajemnie w nocy. Dopóki dziewczynki nie będą przesypiały całych nocy, chcę by spały oddzielnie. Żeby się nie budziły nawzajem. Na razie razem z mężem robimy niewielki remont. Chcemy, kilka rzeczy pozmieniać. Większość spraw mamy już gotowych. Łóżeczko i komoda czekają gotowe na nasze dziecko. Większość ciuszków mam jeszcze po Emilce, kilka dokupiłam. Jak będzie wyglądał wymarzony pokój dla drugiej córeczki Agnieszki Kaczorowskiej?  Czy czegoś nam jeszcze brakuje? Ozdób i dekoracji. Chcę, by pokój młodszej córeczki był zupełnie inny niż Emilki, która wybrała dla siebie róż i szarość z białymi drewnianymi elementami. W pokoju starszej córki królują też zwierzęta leśne. A u młodszej? Będzie więcej zieleni, ponieważ dekoracje mają nawiązywać tematem do… dżungli. A potem? Tuż przed...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik