Caroline Derpienski co chwila zaskakuje nas nowościami ze swojego życia, a jej wypowiedzi niezmiennie budzą mnóstwo emocji. Ostatnio jednak zrobiło się cicho w sprawie pozwów, które celebrytka wytoczyła przeciwko Katarzynie Nosowskiej i Sandrze Kubickiej. Przypomnijmy, że pierwsza z pań "podpadła" Caroline Derpienski tym, że sparodiowała ją podczas reklamy produktu. Z kolei pozew przeciwko Sandrze Kubickiej to pokłosie gorzkich słów modelki na temat zachowania Caroline Derpienski i jej obecności w mediach.

Reklama

Jak zatem dziś mają się te sprawy? Caroline Derpienski zabrała głos w tym temacie podczas naszej rozmowy.

Caroline Derpienski o pozwach

Caroline Derpienski w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że nie odpuściła ani Sandrze Kubickiej, ani Katarzynie Nosowskiej, jednak ze względu na procedury, wszystko po prostu odwleka się w czasie. Celebrytka jest jednak pewna, że wygra obydwie sprawy.

- Wygraną mamy po swojej stronie, ale trzeba z tym walczyć, bo zostały przekroczone wszystkie normy. [...] Sprawa jest w toku. Mam nadzieję, że akurat sprawa z Kubicką jak najszybciej się skończy i jak najszybciej będę mogła podzielić się z Wami krok po kroku, na jakim etapie to jest. Także z żadnej spraw się nie wycofuje, tylko wszystko się w Polsce dłuży, jeżeli chodzi o prawo, ale, damy radę - przyznała w rozmowie z naszą reporterką, Caroline Derpienski.

Co jeszcze zdradziła nam Caroline Derpienski? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Reklama

Zobacz także: Aneta Glam szydziła z pokazu, w którym szła Caroline Derpienski. Modelka odpowiedziała jej w ostry sposób

tvn/x-news
Reklama
Reklama
Reklama