Konflikt między Caroline Derpienski, a Anetą Glam tylko przybiera na sile. Tym razem druga z nich wyśmiała pokaz, w którym szła modelka i porównała ją do Natalii Janoszek. 22-latka nie pozostała jej dłużna. Stwierdziła, że celebrytka znana z programu "Żony Miami" ma na jej punkcie obsesję.

Reklama

Kłótnia Caroline Derpienski i Anety Glam

Chociaż Caroline Derpienski nie jest zbyt długo obecna w polskim show-biznesie, zdołała zgromadzić sporą liczbę fanów, jak i hejterów. 22-latka nie przejmuje się jednak krytyką i swoim kontrowersyjnym stylem bycia nadal wzbudza spore emocje. Jej przeciwniczką bez wątpienia jest Aneta Glam, która jakiś czas temu nazwała 22-latkę oszustką. Od tamtej pory wzajemnie się atakują. Nie inaczej jest i tym razem.

tvn/x-news

Zobacz także: Oglądalność programu Wojewódzkiego z Caroline Derpienski zaskakuje! Czy dziennikarz ma powody do świętowania?

Caroline Derpienski w ostatnich dniach brała udział w wielu pokazach w Nowym Jorku i Miami, czym chętnie chwaliła się w mediach społecznościowych. Do sieci trafił także filmik uczestniczki jednego z show, na którym widać, jak 22-latka prezentuje sporych rozmiarów niebiecką kreację. "Pudelek" na podstawie tego wideo stworzył artykuł, w którym zauważył, że na widowni było wówczas wiele pustych krzeseł. Aneta Glam udostępniła owy materiał na swoim Instastory i opatrzyła go złośliwym komentarzem.

- Demaskowanie kolejnej "Janoszek" w toku. Ten cyrk już za długo trwa - napisała.

Zobacz także

Instagram @anetaglam

Zobacz także: Caroline Derpienski miała być gwiazdą show Polsatu. Zrezygnowała w ostatniej chwili. "Nie jest to mój poziom"

Na odpowiedź Caroline Derpienski nie trzeba było długo czekać. Celebrytka nie przebierała w słowach i stwierdziła, że Aneta Glam ma na jej punkcie obsesję. Odniosła się także do pokazu mody, w którym szła oraz tego, że celebrytka znana z programu "Żony Miami" jest po prostu... o nią zazdrosna.

- Ej, babcia A.! Myślałam, że zajęłaś się swoimi 16 kotami i zapomniałaś już o mnie, a ty nadal masz na moim punkcie obsesję! Zauważ, że to zawsze ty pierwsza masz problem. W polepszeniu humoru wakacje nie pomogły? Szampany nie pomogły? Bimbały w szampanie nie pomogły? Na moim pokazie mody było dużo ludzi. A gdybyś ty wystąpiła jako modelka, to wszyscy by uciekli - taka jest różnica. Nie możesz znieść, że jest Polka w Miami, która ma więcej dolarsów, jest młodsza, ładniejsza i przynajmniej ma hobby (i to niejedno). Dla przypomnienia - ty nie masz żadnych zainteresowań oprócz wydawania pieniędzy swojego sponsora. Ja przynajmniej zarabiam swoje - obwieściła modelka.

22-latka dodała również: "Dzisiaj jestem modelką, jutro astronautą, a pojutrze prezydentem. Co ty chcesz demaskować? Młoda dziewczyna zarabia, rozwija się, ma dużo zainteresowań". Zasugerowała także Anecie Glam, by ta miała na uwadze swojego partnera, pisząc: "Lepiej pilnuj dziadka, bo po necie krążą foty z laską z Vegas. Pozdrawiam".

Reklama

Myślicie, że kłótnia będzie miała ciąg dalszy?

Artur Zawadzki/REPORTER
Instagram @anetaglam
Reklama
Reklama
Reklama