We wtorek, 17. maja rozpoczął się 75. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Pierwsze dni największego i najbardziej prestiżowego święta kina w Europie nie zawiodły fanów i potwierdziły, że warto było czekać. We Francji trwa wydarzenie, które nie tylko jest ucztą filmową, ale również wielkim pokazem mody. Po czerwonym dywanie przeszły już największe gwiazdy. Podobnie jak w ostatnich latach na imprezie w Cannes pojawiły się nie tylko sławy związane z kinematografią, ale także najpopularniejsi influencerzy i twórcy internetowi. Fotoreporterzy mogli cieszyć się widokiem takich osobistości jak Sharon Stone, Isabelle Huppert, Tilda Swinton, Anne Hathaway, Julia Roberts, Eva Longoria czy też Elle Fanning. Nie zabrakło także polskiego akcentu. W gronie gości były też Anja Rubik i Joanna Kulig. W centrum uwagi znalazła się Marion Cotillard, która zdecydowała się na bardzo odważną kreację. Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Zdaniem niektórych dziennikarzy aktorka pokazała zbyt wiele i zaliczyła wpadkę, wchodząc po schodach. Co się stało?

Reklama

Cannes 2022: Kolejna wpadka na czerwonym dywanie

Na 75. MFF w Cannes pojawiła się plejada gwiazd. Po czerwonym dywanie przeszły m.in. Joanna Kulig, Eva Longoria i Julianne Moore. W trakcie otwarcia prestiżowej imprezy filmowej doszło również do kontrowersyjnych momentów. Pierwszą wpadkę zaliczyła Miss Francji, która chciała zabłysnąć kreacją. Choć podczas tegorocznego festiwalu we Francji nie brakuje odważnych sukni i kombinezonów, to nie każda z uczestniczek wypadła w nich dobrze.

Zobacz także: Met Gala 2022: Kim Kardashian założyła najdroższą sukienkę na świecie!

Lionel Guericolas/MPP/Starface/STARFACE PHOTO /East News

Cannes 2022: Marion Cotillard w ultrakrótkim kombinezonie Chanel. Gwiazda odsłoniła pośladki

Fanów podzieliła Marion Cotillard, której nie mogło zabraknąć na festiwalu w Cannes. Francuska do szpiku kości aktorka przeszła się czerwonym dywanem przed pokazem filmu "Frère et Soeur". Podczas piątkowego wieczoru gwiazda wybrała ultrakrótki kombinezon Chanel. Przezroczyste rękawy odsłoniły ramiona artystki, ale największą uwagę przyciągnęły jej nogi. Całość dopełniały eleganckie atłasowe szpilki z klamrą.

L.Urman / Starface/STARFACE PHOTO /East News

Zobacz także: Rihanna urodziła! Artystka i jej partner A$AP Rocky zostali rodzicami. Znamy płeć dziecka

Zobacz także
Reklama

Podczas wchodzenia po schodach kombinezon odkrył również pośladki Marion Cotillard, co wywołało dyskusję wśród fanów. Zdania na temat kreacji artystki są podzielone. Niektórzy uważają, że gwiazda francuskiego kina odsłoniła zbyt wiele. Nie da się jednak ukryć, że aktorka skradła show tego wieczoru. Co myślicie o kreacji Marion Cotillard? Uważacie, że zachowała klasę?

Shootpix/ABACA/Abaca/East News
Reklama
Reklama
Reklama