Anna Kalczyńska komentuje zwiastun filmu z Bradem Pittem i Marion Cotillard. Film z udziałem gwiazdora Hollywood i francuskiej aktorki budzi w mediach spore emocje, ponieważ początkowo mówiło się, że to romans Brada z Marion był przyczyną rozpadu jego małżeństwa z Angeliną Jolie. Choć francuska aktorka zdementowała te plotki, zwiastun filmu "Sprzymierzeni", w którym nie brakuje gorących scen między aktorami, wzbudził kolejną falę spekulacji. Co na ten temat sądzi Anna Kalczyńska? Dziennikarka TVN po obejrzeniu zwiastuna filmu, napisała na Facebooku: "Widziałam trailer. Trudno się oprzeć plotkom..."

Reklama

Nowy film z udziałem Brada Pitta i Marion Cotillard robi duże wrażenie. Ten spot emanuje energią, która zaiskrzyła między aktorami. Oczywiście pozostaje strefą domysłów czy tam był romans czy nie, ale wpisało się to w klimat dyskusji na temat rozwodu Brada i Angeliny. Zamieściłam ten post, bo to było moje spontaniczne wrażanie, że tam być może coś jest na rzeczy, ale może też nie, powiedziała Party.pl Anna Kalczyńska.

Co o tym myślicie? Zgadzacie się z Anną Kalczyńską? Czy chemia na planie filmu, która była widoczna między Bradem Pittem i Marion Cotillard może świadczyć o tym, że rzeczywiście coś między nimi zaiskrzyło i Angelina Jolie rzeczywiście miała powody do zazdrości?

ZOBACZ: Marion Cotillard, to przez nią miało rozpaść się małżeństwo Pitta? "Jest wstrząśnięta oskarżeniami"

Zobacz także

Gorące sceny między Marion Cotillard a Bradem Pittem na planie filmu Sprzymierzeni

Marion Cotillard i Brad Pitt na planie filmu Sprzymierzeni

Eastnews
Reklama

Anna Kalczyńska jest zdania, że między aktorami zaiskrzyło

ONS
Reklama
Reklama
Reklama