Patryk Kalski był związany z Dorotą Gardias w latach 2011-2012. Na co dzień pracował jako wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Był również trenerem strzelectwa i przedsiębiorcą. Zajmował się prowadzeniem firmy nagłośnieniowo-oświetleniowej i przez parę lat współpracował z niesławną Zatoką Sztuki w Sopocie. W przeszłości też zdarzało mu się stawać w obronie założyciela lokalu, Marcina Turczyńskiego. Do mediów właśnie trafiła informacja, że mężczyzna nie żyje.

Reklama

Nie żyje Patryk Kalski. Bliscy żegnają byłego partnera Doroty Gardias

O śmierci byłego partnera Doroty Gardias, Patryk Kalskiego poinformował rektor Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, profesor Paweł Cięszczyk. Przykre wiadomości przekazał "Dziennik Bałtycki".

Zobacz także: Emilian Kamiński nie żyje. Popularny aktor zmarł w wieku 70 lat

EAST NEWS

O uroczystościach pogrzebowych powiadomimy wkrótce. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia - rektor, senat i cała społeczność akademicka — czytamy w dzienniku.

W mediach społecznościowych zaczęły się pojawiać kondolencje składane przez przyjaciół i osób, które współpracowały z Patrykiem Kalskim.

Zobacz także

Dla jednych właściciel strzelnicy, dla innych wykładowca akademicki, dla mnie starszy brat i właściciel kiedyś jednej z najprężniej działających firm nagłośnieniowych na północy Polski Akart - Solution Thinking for Events . Początkowo mój szef, później przyjaciel (...). Proszę o cierpliwość. W najbliższym czasie będziemy informować o terminie pogrzebu — napisał jeden ze znajomych zmarłego na Facebooku.

Zobacz także: Nie żyje 33-letnia wokalistka, Monika Dejk-Ćwikła. "Zginęła tragicznie w jeziorze w Kartuzach"

Jak na razie Dorota Gardias nie skomentowała śmierci byłego partnera. Nie poinformowano także, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb. Nie wiadomo, jaka była przyczyna zgonu Patryka Kalskiego.

Reklama

Rodzinie Patryka Kalskiego składamy kondolencje.

Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama