Była gwiazda TVP nawołuje do zawiadomienia prokuratury ws. afery z Viki Gabor. „To nie do pomyślenia”

Była gwiazda Telewizji Polskiej zabrała głos ws. ostatniej afery z udziałem Viki Gabor. Jest pewna - powinna zająć się tym prokuratura.

Viki Gabor, Karolina Pajączkowska

Występ Viki Gabor podczas Sylwestra 2023 odbił się głośnym echem. Część internautów nie zostawiła na niej suchej nitki, krytykując ją za pomylenie tekstu piosenki. Teraz głos w sprawie zabrała była gwiazda Telewizji Polskiej.

Advertisement MPU article

Karolina Pajączkowska grzmi nad aferą ws. Viki Gabor

1 stycznia 2024 roku wszystkie media rozpisywały się tylko o tym, że Viki Gabor zaliczyła wpadkę podczas Sylwestra TVP. Nastolatka miała wykonać bowiem znany utwór „Co z nami będzie”, jednak już na wstępie zaczęła się plątać, myląc tekst, a niektóre słowa były zupełnie niezrozumiałe. W końcu sytuację uratował sam Liber, wkraczając na scenę i dokańczając piosenkę razem z młodą artystką.

Viki Gabor
Viki Gabor
AKPA/Piętka Mieszko

Zobacz także: Rewolucja w „Tańcu z Gwiazdami”, widzowie oburzeni: „Można przestać oglądać”

Po wszystkim na Viki Gabor wylała się lawina hejtu – wielu zarzuciło jej, że nie przygotowała się odpowiednio do największej imprezy w roku. W końcu sama zainteresowana zabrała głos, zamieszczając w sieci dość… ostry komentarz.

Rozpędzi się niebezpiecznie... Nie spinajcie tak d...y. Buźki dla hejterów. Uwielbiam wasze komentarze, mam z nich taką bekę

Chociaż Viki zapewne chciała w ten sposób ukrócić nieprzyjemne dyskusje, tylko zaogniła sytuację, bo internauci znów krytycznie ocenili jej zachowanie. Teraz sprawę skomentowała była gwiazda TVP, Karolina Pajączkowska. Ta próbowała nie tylko wesprzeć 16-latkę, ale też ostro wypowiedziała się na temat hejtu, który nigdy nie powinien spaść na tak młodą osobę. Jej zdaniem, sprawą powinny zająć się odpowiednie służby.

Przeraża mnie hejt, który spotkał Viki Gabor. To nie do pomyślenia, że dorośli — często rodzice, pozwalają sobie na nienawiść w stronę wciąż jeszcze dziecka! Nie rozumiem, dlaczego prokuratura z urzędu nie zajmuje się takimi przypadkami?
- napisała.
Advertisement MPU article

Prezenterka przypomniała też, że hejt stwarza „realne zagrożenie dla zdrowia i życia”.

Viki Gabor
Viki Gabor
AKPA/Podlewski
Viki Gabor
Viki Gabor