Bradley Cooper z córką
Eastnews

Malutka Lea jest coraz bardziej podobna do Bradleya! Te zdjęcia was rozczulą

Bradley Cooper z córką
Eastnews

Fotoreporterzy przyłapali Bradley'a Coopera na spacerze z córeczką. Aktor rozstał się z matką swojego dziecka, jednak nie zapomina o obowiązkach względem swojej jedynej pociechy. Malutka Lea De Seine na co dzień mieszka z mamą, Iriną Shayk. Zobaczcie jak wygląda pociecha gwiazd! Dziewczynka wkrótce będzie miała 3 lata! 

Do tej pory nie wywołałaś uroczych zdjęć z córeczką? Nadrób zaległości i wykorzystaj oferowany przez Empik Foto kod rabatowy.

Bradley Cooper z córeczką 

W czerwcu br. Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się! Gwiazdy tworzyły parę przez cztery lata. Owocem ich związku jest urodzona w 2017 roku Lea De Seine. Po rozstaniu pary dziewczynka została z mamą. W opiece nad 2,5-latką modelce pomaga jej mama, Olga, którą uwielbia swoją wnuczkę. 

Zobacz także: Irina Shayk samotnie wychowuje córeczkę. Może liczyć na pomoc tylko jednej osoby

Przypomnijmy, Bradley Cooper miał zostawić Irinę Shayk dla Lady Gagi. Para wspólnie zagrała w filmie "Narodziny gwiazdy". Między aktorami miało zaiskrzyć na planie. Chwilę później piosenkarka zostawiła swojego narzeczonego, aby móc związać się z Bradleyem! Copper bał się zaangażować w związek z artystką, więc ostatecznie został sam! Teraz na nowo szuka miłości, całe szczęście nie zapominając w tym wszystkim o swojej córeczce. Z pewnością Angelina Jolie (podobno para ma romans) daje mu wiele rad jak wychowywać córkę. Czy aktorzy ujawnią swój związek? A może jest to jedynie przyjaźń? Na odpowiedź pozostaje czekać! 

Zobaczcie jak wygląda córka gwiazdorskiej pary! Dziewczynce podczas spaceru z ojcem uśmiech nie schodził z twarzy. Lea z pewnością wyrośnie na piękną kobietę! Czy pójdzie w ślady matki i zostanie modelką? Na odpowiedź należy poczekać kilka lat! 

Bradley Cooper z córeczką. 

Bradley Cooper z córką
Eastnews

Dziewczynka w marcu skończy 3 lata. 

Bradley Cooper
Eastnews

Pomimo rozstania z Iriną Shayk, aktor chce być obecny w życiu swojego dziecka. 

Bradley Cooper
Eastnews

 

Więcej na temat Bradley Cooper Irina Shayk
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48