Macademian Girl o prowadzeniu bloga
AFTERPARTY EXCLUSIVE/ONS

Macademian Girl: Będę na tym rynku jeszcze z 20 lat [WIDEO]

Macademian Girl o prowadzeniu bloga
AFTERPARTY EXCLUSIVE/ONS

Macademian Girl czyli Tamara Gonzalez Perea to jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Wyróżnia ją nietuzinkowy i ekstrawagancki styl, przez co niektórzy mówią o niej "kolorowy ptak". Podobnie jak jej koleżanki z branży, ona również może pochwalić się kontraktami reklamowymi, dzięki czemu jest prawdopodobnie jedną z lepiej zarabiających szafiarek w naszym kraju. Przypomnijmy: Macademian o sponsorach: "McDonald? Chętnie, ale pod jednym warunkiem"

Blogerka, która pojawiła się na finale pierwszej edycji "Project Runway" udzieliła nam wywiadu w którym opowiedziała o kulisach wykonywanego przez nią zajęcia. Okazuje się, że prowadzenie strony to ogromna pasja Tamary, której poświęca każdą chwilę. Na dodawaniu stylizacji jej przygoda z modą jednak się nie kończy - teraz także próbuje swoich sił jako dziennikarka, a wkrótce rozwinie kolejny z kanałów na innym serwisie społecznościowym.
 

Teraz miałam pierwsze wakacje od czterech lat, bloga prowadzę od trzech lat, więc to pokazuje jaka to jest skala intensywności. Kocham to co robię, bloga aktualizuję codziennie. To mi daje siłę do życia. Są kryzysy mniejsze lub większe, ale jeśli się temu oddajesz, to twoje zawsze jest na wierzchu. Blog to historia, która będzie się rozwijać razem ze mną. Będzie tylko więcej treści, natomiast drugą stroną, którą kocham jest pisanie o modzie. Pisanie o modzie to jest coś co sprawia mi dużo frajdy. Mam swoją rubrykę do której piszę felietony, no i jest jeszcze Youtube, którego będę rozwijać. - zdradza.
 

Macademian Girl, podobnie jak jej koleżanki, często pada ofiarą krytyki innych osób z branży i choć równych w ostatnich tygodniach nie miała sobie Jessica Mercedes, to również tzw. fala hejtu dotarła i do Gonzalez. Ona jednak nie przejmuje się tym co o niej mówią, ponieważ nie zamierza tak szybko rezygnować z blogowania i wierzy, że ci, którzy teraz ją krytykują, kiedyś będą tego żałować.
 

Ja wychodzę z założenia, że dobra praca broni się sama. Ja na tym rynku będę 10, 15, 20 lat. To nie jest 100% tego co robię, to jest 600% mnie, ja wiem, że ja mam czas. (...) Za pięć lat spojrzą na to co mówili i będzie im głupio. Ja nie mam czasu na dyskusje. Uważam, że dobra praca broni się sama. Robię swoje bardzo powoli, systematycznie. - dodaje. 
 

Jak oceniacie osobowość i charakter Macademian na tle innych blogerek? Wyróżnia się na plus?

Zobacz: Macademian Girl nie ma łatwego życia. Ludzie wytykają ją palcamiKolorowa stylizacja Macademian na otwarciu butiku:

Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55