Piotr Woźniak-Starak
East News

Bliscy przenieśli prochy Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskie Powązki? Zaskakujące ustalenia mediów

Piotr Woźniak-Starak
East News

Urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka została przeniesiona z Mazur do Warszawy? Zaskakujące doniesienia mediów! "Super Express" opublikował zdjęcia mogiły, w której ma być pochowany mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Grób producenta filmowego, który zmarł w wyniku tragicznego wypadku do którego doszło 18 sierpnia 2019 roku, znajduje się Powązkach w Warszawie. 

Piotr Woźniak-Starak został pochowany w Warszawie?

Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku do którego doszło blisko rok temu na jeziorze Kisajno na Mazurach. Do tragedii doszło dokładnie 18 sierpnia. 29 sierpnia odbyła się msza pożegnalna, a następnego dnia urna z prochami producenta filmowego została złożona na terenie rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda na Mazurach.

Sprawa pochówku męża Agnieszki Woźniak-Starak od samego początku wywoływała sporo kontrowersji. Według medialnych informacji urna z prochami producenta miała zostać złożona w specjalnie wybudowanych katakumbach, ale spore wątpliwości w tej sprawie miał sanepid, który skierował wniosek do inspektora nadzoru budowlanego o zbadanie miejsca pochówku producenta filmowego. Sprawa trafiła na policję, a później do sądu. Jak już wiemy pojawił się wniosek u ukaranie Mirosława S.

Sąd Rejonowy w Giżycku (woj. warmińsko-mazurskie) zajmie się sprawą grobu tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. To wszystko na wniosek giżyckiej policji, która 10 lutego złożyła dokument o ukaranie w związku z pochówkiem urny z prochami znanego producenta filmowego w grobie znajdującym się poza obrębem cmentarza (tj. o czyn z art 18 ust. 1 ustawy z dnia 31 stycznia 1959 roku o cmentarzach i chowaniu zmarłych w zw. z art. 12 ust. 3 tej samej- "Super Express" w lutym br. cytował rzecznika prasowego Sądu Okręgowego w Olsztynie. 

Wszyscy zastanawiali się wówczas, czy urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka będzie musiała zostać przeniesiona. Teraz "Super Express" donosi, że w Warszawie pojawił się grób producenta filmowego!

Wszystko jednak wskazuje na to, że rodzina dokonała tego tuż przed 40. urodzinami Piotra, które obchodziłby 10 lipca. Na warszawskim grobie mnóstwo jest bowiem świeżych kwiatów oraz kilkanaście zapalonych zniczy - donosi dziennik.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ostatni prezent, jaki kupiła dla męża "Mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur

Według doniesień medialnych na Powązkach w Warszawie znajduje się grób Piotra Woźniaka-Staraka.

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Czy to oznacza, że rodzina przeniosła prochy producenta z Mazur do Warszawy?

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach
East News

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43