Blanka Lipińska pokazała łazienkę gościnną w swoim nowym mieszkaniu. Zobaczcie zdjęcia PRZED i PO remoncie
Instagram @blanka_lipinska
Newsy

Blanka Lipińska pokazała łazienkę gościnną w swoim nowym mieszkaniu

Blanka Lipińska nie może narzekać na brak nudy. Prace remontowe w jej nowym apartamencie wrą, a autorka "365 dni" właśnie pochwaliła się imponującą łazienką dla gości. Ale luksus!

Prace remontowe w najnowszym apartamencie Blanki Lipińskiej idą w zawrotnym tempie. Autorka "365 dni" właśnie pochwaliła się kolejnym wnętrzem swojego luksusowego mieszkania. Okazuje się, że poza główną łazienką, w jej nowym lokum znajduje się łazienka przeznaczona specjalnie dla gości. Trzeba przyznać, że to wnętrze naprawdę robi wrażenie!

Nowa łazienka Blanki Lipińskiej zapiera dech! "Czuć pieniądz". Postawiła na prawdziwy luksus

Blanka Lipińska urządza swoje nowe mieszkanie

Blanka Lipińska należy do tych gwiazd, które w mediach społecznościowych chętnie relacjonują swoją codzienność. To właśnie za pośrednictwem Instagrama pisarka nie tylko  dzieli się z internautami wspomnieniami w egzotycznych wakacji, modowymi, makijażowymi i włosowymi inspiracjami, promuje swoje urodowe triki, czy też zdradza szczegóły dotyczące produkcji filmu "365 dni". Teraz, gdy zdjęcia do kultowego erotyku już się zakończyły, a artystka zrezygnowała z kolejnych części "365 dni", może wreszcie skupić się wyłącznie na sobie i remontowaniu swojego nowego mieszkania.

Blanka Lipińska kupiła mieszkanie
Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska na początku roku, kupiła nowy apartament i już stawia gruntowny remont. Do tej pory autorka bestsellerowej erotycznej sagi pochwaliła się w sieci imponującą kuchnią, która nie wszystkim przypadła do gustu. Co ciekawe emocje budzi nie tylko ciemna kolorystyka wnętrza, ale też fakt, że pisarka ma w nim żyrandol z włosami Barona.

Niedawno do sieci trafiły także zdjęcia mrocznej jadalni Blanki Lipińskiej, którą internauci porównali do "grobowca". Podobna kolorystyka znalazła się także w ociekającej luksusem łazience pisarki, w której dominuje biało-czarny marmur oraz czarne dodatki. Jak się okazuje, to jednak nie jedyna łazienka, jaka znalazła się w apartamencie autorki "365 dni". Teraz Blanka Lipińska opublikowała w sieci fotografię przedstawiającą gościnną łazienkę w jej nowym lokum.

Blanka Lipińska pokazała gościnną łazienkę w swoim nowym mieszaniu

Na InstaStories Blanki Lipińskiej właśnie pojawił się projekt gościnnej łazienki autorki serii "365 dni". Tym razem fani pisarki mogli być świadkami nie tylko efektu końcowego, ale też całego procesu tworzenia tych tej wyjątkowej przestrzeni, za którą odpowiedzialna jest projektantka Aleksandra Ziareq.

Mam pierwszy spiek w łazience gościnnej - pochwaliła na InstaStories Blanka Lipińska publikując zdjęcie wielkiej marmurowej płyty, jaka znalazła się w jej łazience dla gości.

Blanka Lipińka chwali się gościnną łazienką w swoim nowym mieszkaniu
Instagram @blanka_lipinska

Jeszcze więcej postanowiła zdradzić pani architekt. Również na instagramowym kocie Aleksandry Zarieq pojawiły się nowe zdjęcia obrazujące proces tworzenia przestrzeni w apartamencie autorki "365 dni". Projektantka, nie tylko pokazała fotografię sprzed remontu, ale też wizualizację całego wnętrza.

Podobnie, jak w pozostałych pomieszczeniach, również i tu dominuje czerń oraz biel. Blanka Lipińska i współpracująca z nią projektantka postawiły na biało-czarny marmur, betonowy sufit, wolnostojącą finezyjną wannę, obszerną kabinę prysznicową typu "walk in" oraz czarną armaturę. W pomieszczeniu nie zabrakło także imponującego, czarnego blatu z białą, nablatową umywalką oraz ogromnego lustra. Całość prezentuje się naprawdę okazale.

Zobacz także: Mama Blanki Lipińskiej szczerze, nie tylko o córce: "Zostałam wezwana do szkoły, bo wbiła nożyczki koledze"

Nad wnętrzami Blanki Lipińskiej czuwa znana projektantka wnętrz Aleksandra Ziareq. Pani architekt, podobnie jak jej klientka, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie chwali się efektami swojej pracy. Teraz obie panie opublikowały w sieci zdjęcia gościnnej łazienki w apartamencie autorki "365 dni".

Tak wygląda łazienka gościnna w nowym mieszkaniu Blanki Lipińskiej
Instagram @olaziareq

Jakiś czas temu pisarka pokazała także łazienkę utrzymaną w ciemnej kolorystyce przełamanej klasycznym, biało-czarnym marmurem. Niestety, projekt szybko spotkał się z krytyką internautów, którzy zarzucali Lipińskiej  zastosowanie wyjątkowo niepraktycznych rozwiązań.

Ogromne emocje budzi również kuchnia pisarki. Ciemne wnętrze z betonowymi płytkami na suficie, ogromną wyspą z marmurowym blatem i czarnymi lamelami i czarnym szybko zostało okrzyknięte przez fanów autorki "365 dni" grobowcem.

Także jadalna i przynależny do niej salon, utrzymane są w mrocznej kolorystyce. Stylowe lamele, fantazyjna tapeta i ogromny marmurowy stół z zawieszonym nad nim industrialnym żyrandolem wzbudziły wśród internautów wiele kontrowersji.

A co wy sądzicie o wystroju w nowym mieszkaniu Blanki Lipińskiej?

Blanka Lipińska o "365 dniach"
Instagram @blanka_lipinska
Newsy
Blanka Lipińska pokazała gościnną sypialnię. Fani: "piękny ten grobowiec" 
Prace remontowe w nowym mieszkaniu Blanki Lipińskiej idą pełną parą, a autorka "365 dni" coraz śmielej dzieli się ich postępami. Zobaczcie tylko te wnętrza!

Pomimo kąśliwych komentarzy ze strony fanów, Blanka Lipińska konsekwentnie realizuje swój plan i wciela w życie kolejne mroczne projekty zaprzyjaźnionej projektantki, z której pomocą urządza swoje nowe mieszkanie. Do tej pory internauci mogli zobaczyć kuchnię, jadalnię, główną łazienkę oraz łazienkę dla gości. Wszystkie te pomieszczenia łączy nie tylko dbałość o szczegóły, ale też ponadczasowa, czarno-szara kolorystyka, która dla wielu sympatyków pisarki ma wyjątkowo negatywną konotację. Co więcej, niektórzy z nich wprost opisują mieszkanie Lipińskiej jako "grobowiec" i śmiało dopytują swoją idolkę, skąd pomysł na tak ciemne, utrzymane w hotelowym stylu, wnętrza. I choć Blanka jednoznacznie nie odpowiada na te pytania, to chętnie dostarcza internautom kolejnych powodów do komentarzy. Teraz autorka bestsellerowej erotycznej sagi pochwaliła się w sieci gościnną sypialnią w swoim nowym apartamencie. Przytulna? Zobacz także:  Mama Blanki Lipińskiej szczerze, nie tylko o córce: "Zostałam wezwana do szkoły, bo wbiła nożyczki koledze" Blanka Lipińska urządza swoje nowe mieszkanie Blanka Lipińska należy do tych gwiazd, które w mediach społecznościowych chętnie dzielą się z fanami szczegółami swojej codzienności. To właśnie za pośrednictwem Instagrama autorka bestsellerowej erotycznej sagi nie tylko dzieli się modowymi, makijażowymi i włosowymi inspiracjami,  promuje swoje urodowe triki , wspomnieniami w egzotycznych wojaży, ale też zdradza  szczegóły dotyczące produkcji filmu "365 dni" . Teraz, gdy zdjęcia do kultowego erotyku już się zakończyły, a Lipińska  zrezygnowała z kolejnych części "365 dni" , może wreszcie skupić się wyłącznie na sobie. Podczas, gdy pisarka...

Blanka Lipińska kupiła mieszkanie
Instagram @blanka_lipinska
Newsy
Blanka Lipińska pochwaliła się nową, mroczną jadalnią. Internauci: "grobowiec"
Blanka Lipińska powoli urządza swoje pierwsze mieszkanie. Autorka "365 dni" wreszcie pochwaliła się imponującą jadalnią. Wyszło mrocznie i bardzo stylowo!

Blanka Lipińska na początku roku, kupiła nowy apartament i już stawia gruntowny remont. Znana z zamiłowania do mediów społecznościowych autorka "365 dni" chętnie dzieli się więc z fanami kolejnymi etapami projektowania jej wymarzonego gniazdka. Teraz pisarka zdecydowała się pokazać, jak wygląda jej nowa jadalnia. Te dodatki robią wrażenie, ale popatrzcie tylko na imponującą fototapetę oraz żyrandol.  Zobacz także:  Blanka Lipińska rezygnuje z dalszych części "365 dni"! "Bardzo bałam się tej chwili…" Blanka Lipińska urządza swój nowy apartament Blanka Lipińska należy do tych gwiazd, które chętnie dzielą się w mediach społecznościowych szczegółąmi swojego życia. To właśnie za pośrednictwem Instagrama pisarka nie tylko zdradza  smaczki dotyczące produkcji filmu "365 dni" , dzieli się z internautami makijażowymi, włosowymi i modowymi inspiracjami,  promuje swoje urodowe triki , a także relacjonuje swoją codzienność. Teraz, gdy zdjęcia do kulowego erotyku już się zakończyły, a artystka  zrezygnowała z kolejnych części "365 dni" , może wreszcie skupić się wyłącznie na sobie. By nieco odetchnąć od wiru pracy celebrytka udała się na zasłużone egzotyczne wakacje, ochoczo dzieląc się zapierającymi dech widokami za pośrednictwem swojego InstaStories. Podczas, gdy autorka "365 dni" wyleguje się na plaży, w jej nowym mieszkaniu zachodzi prawdziwa, spektakularna metamorfoza, za którą odpowiedzialna jest projektantka wnętrz Aleksandra Ziareq. Do tej pory Blanka pochwaliła się w sieci ociekającą luksusem łazienką , w której dominuje biało-czarny marmur oraz czarne dodatki, a także mroczną, imponującą kuchnią, która nie wszystkim fanom pisarki przypadła do gustu. Co ciekawe emocje budzi nie...

Blanka Lipińska pokazała łazienkę gościnną w swoim nowym mieszkaniu. Zobaczcie zdjęcia PRZED i PO remoncie
Instagram @blanka_lipinska
Newsy
Kuchnia w nowym mieszkaniu Blanki Lipińskiej już gotowa! Zobaczcie zdjęcia PRZED i PO 
Prace remontowe w nowym mieszkaniu Blanki Lipińskiej idą pełną parą, a autorka "365 dni" coraz śmielej dzieli się ich postępami. Zobaczcie jej wielką i ponurą kuchnię!

Blanka Lipińska na początku roku, kupiła nowy apartament i już stawia gruntowny remont. W jej nowym gniazdku będzie królować złoto, czerń i beton. I choć autorka "365 dni" jest zachwycona mroczną koncepcją współpracującej z nią projektantki, Aleksandry Ziareq, to fani pisarki nie szczędzą jej kąśliwych komentarzy nazywając mieszkanie celebrytki "grobowcem". Ta jednak nie ma zamiaru przejmować się hejterami i konsekwentnie realizuje swój plan.  Do tej pory internauci mogli zobaczyć projekt jadalni, głównej łazienki, łazienki dla gości, gościnnej sypialni, a także kuchni. Teraz te wizualizacje zaczynają być wcielane w życie, a architektka Blanki Lipińskiej właśnie opublikowała w sieci zdjęcia kuchni pisarki. Zobaczcie, jak wygląda to imponujące, mroczne wnętrze! Zobacz także: Kinga Rusin sprzedaje mieszkanie! Jak wygląda jej apartament za 5 milionów? Blanka Lipińska urządza swój nowy apartament Blanka Lipińska  przez lata przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że na bieżąco dzieli się z nimi szczegółami swojej codzienności. Dzięki śledzonemu przez ponad 794 tys. osób instagramowemu kontu pisarki możemy nie tylko być świadkami jej wydawniczych planów, czy branżowych imprez, ale też pośrednio towarzyszyć jej podczas  rutynowej pielęgnacji twarzy , zakupów, wizyt w salonach fryzjerskich, a nawet podglądać jej luksusowe zagraniczne wakacje, czy kolejne etapy remontu jej mieszkania. Pisarka na początku roku, kupiła nowy apartament, jednak pomimo wstępnych zachwytów nad swoim lokum, postawiła postawić w nim na gruntowny remont. Burzenie ścian, stawianie nowych i zmiana niemal całego układu pomieszczeń trwa już od kilku miesięcy. I podczas, gdy ekipa remontowa robi wszystko, by sprostać oczekiwaniom swojej...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak