Tegoroczna Gala Bestsellery Empiku 2021, która odbyła się 15 stycznia, zachwyca nie tylko wyjątkowymi występami, ale też stylizacjami gwiazd. Szczególną uwagę widzów TVN, gdzie wyemitowano relację z imprezy, zwróciła Sanah, która zaprezentowała się... w wełnianych skarpetach!

Reklama

Bestsellery Empiku 2021: Sanah odebrała nagrodę w skarpetach

Gala Bestsellery Empiku to niezaprzeczalnie jedno z największych wydarzeń kulturalnych w Polsce. O prestiżowe statuetki przyznawane ludziom kultury walczą nie tylko polskie, ale też zagraniczne gwiazdy muzyki, filmu i literatury. Jednym współprowadzących tegoroczną galę był Michał Szpak, który na Bestsellery Empiku 2021 założył przezroczystą spódnicę. Swoją stylizacją zaskoczyła również Julia Wieniawa w garniturze i błyszczącym gorsecie, który założyła nie pod, lecz na marynarkę.

My z kolei patrzymy na niepowtarzalny look Sanah. Artystka, która odebrała statuetkę w kategorii muzyka za album pop "Irenka", tego wieczoru postawiła na zjawiskową, zieloną, tiulową suknię. Podobnie, jak Julia Wieniawa, także Sanah podczas Gali Bestsellery Empiku 2021, zdecydowała się na wyszywany kryształkami gorset, który okalał prześwitujący top.

Piętka Mieszko/Akpa

Podczas wręczania statuetki Michał Szpak zapytał artystkę o to, jakich utworów słucha.

- Ostatnio słucham tylko swoich piosenek - zdradziła młoda artystka.

Następnie wyjaśniła, że mowa o tych utworach, które nie zostały jeszcze wydane. Uwagę widzów zwróciła jednak nie tylko wypowiedź piosenkarki, ale też to, co miała na stopach. Sanah podczas Gali Bestsellerów Empiku 2021 zrezygnowała z obuwia, a na scenie zaprezentowała się w samych skarpetkach.

Zobacz także

Zobacz także: Bestsellery Empiku 2021: Plejada gwiazd na wielkiej gali. Szpak, Wieniawa i wiele innych! Oto laureaci!

Jacek Kurnikowski/Akpa

Trzeba przyznać, że takie połączenie jest naprawdę odważne. Warto jednak podkreślić, że Sanah uwielbia zaskakiwać fanów swoimi stylizacjami. Do tego artystka bardzo stawia na wygodę oraz swój komfort, dlatego też choć w przypadku innych gwiazd występ w skarpetach byłby szokujący, o tyle w jej wykonaniu jest naprawdę rozczulający.

Piętka Mieszko/Akpa
Reklama

Marzysz o kreacji, którą zaskoczysz swoich bliskich i znajomych? Wykorzystaj do Cocomoda kupon rabatowy i ciesz się wyjątkowo niskimi cenami!

Reklama
Reklama
Reklama