Julia Wieniawa od lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych, najbardziej utalentowanych i najlepiej ubranych polskich gwiazd młodego pokolenia. Artystka, która podczas Gali Bestsellerów Empiku 2021 wystąpi u boku Anity Lipnickiej, na ściance zaprezentowała się w naprawdę odważnym looku. To trzeba zobaczyć!

Reklama

Bestsellery Empiku 2021: Julia Wieniawa w oversizowym garniturze

Julia Wieniawa niezaprzeczalnie uchodzi za ikonę stylu. Wokalistka zarówno na co dzień, w mediach społecznościowych jak i czerwonym dywanie najczęściej stawia na klasyczną elegancję, którą z finezją łączy z najnowszymi trendami. Choć zazwyczaj jej modowe wybory spotykają się z ogromną aprobatą fanów, to intetnauci czasem nie szczędzą jej także gorzkich słów krytyki. Tak było w przypadku jej ostatniej stylizacji, kiedy Julia Wieniawa pokazała się w szerokich jeansach.

Z okazji Gali Bestsellerów Empiku 2021 Julia Wieniawa po raz kolejny postawiła na obszerną stylizację. Artystka zdecydowała się na klasyczny, szary garnitur. Oversizowa forma i duże ramiona, na myśl przywołują hitowe looki z lat 90..

Zobacz także: Bestsellery Empiku 2021: Michał Szpak w przezroczystej spódnicy. O tym looku będzie głośno

Jacek Kurnikowski

Uwagę zwraca jednak zjawiskowy, czarny gorset. Misternie wyszywane kryształki układają się w twarz tygrysa, dodając stylizacji drapieżności. Co ciekawe, Julia Wieniawa zastosowała zmyślny modowy trik, a gorset wylądował nie pod, lecz na marynarce, dzięki czemu genialnie podkreślił talię piosenkarki.

Zobacz także

Zobacz także: Bestsellery Empiku 2021: Plejada gwiazd na wielkiej gali. Szpak, Wieniawa i wiele innych!

Jacek Kurnikowski/Akpa

Podczas przygotowań do Gali Bestsellerów Empiku 2021 Julia Wieniawa udzieliła wywiadu współprowadzącemu imprezę Michałowi Szpakowi. Wokalistka w trakcie gali zaśpiewa piosenkę "Zanim zrozumiesz" Varius Manx w duecie z Anitą Lipnicką. Następnie powróci na scenę, wykonując swój najnowszy singiel "Rozkosz".

Jacek Kurnikowski, Mieszko Piętka/AKPA
Reklama

Dopełnieniem każdej wyjątkowej stylizacji jest… biżuteria. Kup wyjątkową, wykorzystując kod rabatowy Apart!

Reklama
Reklama
Reklama