Marcin Mroczek i Rafał Mroczek na planie M jak miłość
Instagram

Będzie ostra bójka braci w "M jak miłość"? Spójrzcie tylko na zmasakrowaną twarz serialowego Pawła! 

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek na planie M jak miłość
Instagram

W nowych odcinkach "M jak miłość" dojdzie do brutalnej bójki miedzy Piotrkiem (Marcin Mroczek) a Pawłem (Rafał Mroczek)?! Marcin Mroczek opublikował na Instagramie zdjęcia, które jednoznacznie wskazują na to, że serialowy Piotrek bardzo ostro potraktuje swojego brata, który zakochał się w jego żonie! Spójrzcie tylko na zmasakrowaną twarz Pawła Zduńskiego!

Piotrek pobije brata

Wszyscy fani "M jak miłość" doskonale wiedzą, że małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) już od kilku miesięcy przechodzi poważny kryzys. Po tym, jak Piotrek zajął się swoją karierą wszystkie obowiązki spadły na Kingę, która stara się pogodzić opiekę nad dziećmi z pracą w bistro.  Sytuację pogorszył wyjazd Zduńskiego za granicę. W trudnym czasie wielkim oparciem dla Kingi jest Paweł, który zrozumiał jakiś czas temu, że żona brata jest dla niego bardzo ważna... Paweł już przekroczył granicę i próbował pocałować Kingę, a Piotrek ostrzegał go, żeby nie zbliżał się do jego żony. 

Ja i Kinga jesteśmy ci wdzięczni za wszystko. Zwłaszcza Kinga... Uważaj, Paweł, bo to dla nas wszystkich może się źle skończyć! - mówił do Pawła w poprzednim sezonie "M jak miłość".

Patrząc na zachowanie Pawła w najnowszym sezonie "M jak miłość"  wszystko wskazuje na to, że nie posłuchał swojego brata. Paweł cały czas jest obecny w życiu żony Piotrka. 

Teraz okazuje się, że po powrocie do Polski Piotrek bardzo ostro zareaguje na zachowanie Pawła. Marcin Mroczek, który w "M jak miłość" wciela się w Piotrka pokazał w sieci szokujące zdjęcia serialowego brata. 

Za często przesiadywał w Bistro- napisał podczas relacji na InstaStories. Po co podrywał mi żonę w @mjakmilosc.official 💥💣 😉 W tym sezonie będzie się działo!!!- dodał na Instagramie.

Na zdjęciach widać zmasakrowanego Pawła Zduńskiego, którego ratownicy zabierają do szpitala. 

Wygląda więc na to, że między Piotrkiem a Pawłem dojdzie do ostrej awantury. Czy bracia kiedyś się pogodzą?

Zobacz także: Misiek w "M jak Miłość" przyłapie Pawła w łóżku Kingi! Poinformuje o tym resztę rodziny...

Marcin Mroczek pokazał zmasakrowaną twarz serialowego Pawła.

Marcin Mroczek pokazał zdjęcia z planu M jak miłość
Instagram

Wygląda na to, że między braćmi z "M jak miłość" dojdzie do ostrej bójki.

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03