Zawodowo wygląda na osobę spełnioną. Długo mówiono o jej ostatnim występie na Polsat SuperHit Festival w Sopocie, do rąk czytelników trafiły jej wspomnienia "Gorąca krew", wychodzą jej nowe przeboje. Ale czy Beata Kozidrak jest również szczęśliwa i zakochana? W rozmowie z dziennikarką Party.pl szczerze opowiedziała czym dla niej jest bycie kobietą. Jak się okazuje jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek nie są potrzebne pochlebne komentarze w Internecie. Wystarczy błysk w oku faceta kiedy ją widzi. I w ten sposób jednoznacznie potwierdza, że... kogoś ma!

Reklama

A wyglądam na taką osobę, która chciałaby być samotna? - pyta Beata.

Jako kobieta pewna siebie i świadoma swoich mocnych stron przyznaje, że przecież życiu chodzi o to byśmy były szczęliwe, żebymy się podobały, żebymy czuły się ważne. A czy ona sama czuje, że podoba się mężczyznom? Zobaczcie, co nam odpowiedziała!

Party.pl

Z Beatą Kozidrak spotkaliśmy się podczas eventu zapowiadającego festiwal Miasto Muzyka by Empik, który odbędzie się 25-26 września na warszawskim lotnisku Bemowo. Beata Kozidrak została ogłoszona jednym z pierwszych headlinerów wydarzenia.

Zobacz także: Pojednanie na Festiwalu w Sopocie! Beata Kozidrak wywołała na scenę byłego męża: "Dzięki niemu stałam się kobietą"

Kim jest partner Beaty Kozidrak?

O swoim partnerze Beata opowiedziała w wywiadzie dla magazynu "Party". Jak zdradziła wówczas, ma u swojego boku mężczyznę z poczuciem humoru, z którym świetnie się bawi.

Zobacz także

Nie muszę się stroić i malować, żeby poczuć się przy nim dobrze i seksownie. Nie zależy mu też na mnie dlatego, że jestem „tą” Beatą. To wielkie uczucie, ale nie jestem osaczona. Mój partner daje mi wsparcie, a to jest potrzebne w każdym wieku - mówiła wówczas.

Reklama

Nie chciała jednak zdradzić, kim jest jej mężczyzna, bo ten chce pozostać anonimowy.

WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama