Barbara Kurdej - Szatan na Kasprowym Wierchu
Instagram

Basia Kurdej - Szatan z ogromnym brzuszkiem pozuje do zdjęcia na Kasprowym Wierchu! Fani pod wrażeniem: "tylko pozazdrościć energii w ciąży"

Barbara Kurdej - Szatan na Kasprowym Wierchu
Instagram

Basia Kurdej - Szatan jest już w zaawansowanej ciąży, ale w ogóle nie brakuje jej energii! Gwiazda wybrała się nawet na spacer po górach i zapozowała do zdjęcia na Kasprowym Wierchu. Aktorka wygląda olśniewająco, a fani są pod ogromnym wrażeniem formy Basi w 7. miesiącu ciąży. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w końcu potwierdzili płeć dziecka i opowiedzieli o imieniu! 

Basia Kurdej - Szatan w zaawansowanej ciąży wybrała się na Kasprowy Wierch 

Barbara Kurdej - Szatan już za dwa miesiące powita na świecie swoje drugie dziecko! Maluszek urodzi się we wrześniu, co oznacza, że aktorka jest już w zaawansowanej ciąży. Cały czas jednak nie zwalnia tempa - jest bardzo aktywna i dba również o stały kontakt ze swoimi fanami. Na jej Instagramie często pojawiają się nowe zdjęcia, dzięki czemu możemy zobaczyć jak duży jest już brzuszek przyszłej mamy. 

Wygląda na to, że gwiazda razem z rodziną właśnie wybrała się na urlop w góry. Aktorka pokazała piękne zdjęcia z Kasprowego Wierchu. Basia wygląda naprawdę wspaniale, a fani są pod wrażeniem, że z tak dużym brzuszkiem ma siłę chodzić po górach! 

- Jezu jak wy tam weszliście 💪 ja jestem w 7 miesiącu i ledwo na 2 piętro wchodzę do domu 😂 pięknie ciąża ci służy 😍

- O rany, jak żeś tam wlazła? 😂

- O kobieto, podziwiam. Ja już ledwo się turlam, a ta biega jak kózka. Pozdrawiam😍

- Tylko pozazdrościć tej energii w ciąży :)

- Przepiękna kobieta i cudowny widok 😍 - piszą fani.

Basia w komentarzach pod postem uspokoiła swoich fanów, że na Kasprowy Wierch wjechała kolejką.  Widoki na zdjęciach naprawdę zapierają dech w piersiach! Zobaczcie zatem jak pięknie wygląda aktorka w zaawansowanej ciąży! 

Barbara Kurdej - Szatan na Kasprowym Wierchu
Instagram

Basia Kurdej - Szatan zostanie mamą we wrześniu. Na świat przyjdzie drugie dziecko Basi i Rafała Szatanów. Aktorka niedawno przyznała, że powita na świecie synka! Para wybrała już dla maluszka imię, jednak na razie nie chce go zdradzać. Ma być ono tradycyjne i ostatnio podobno jest bardzo popularne! 

Basia Kurdej - Szatan na Kasprowym Wierchu
Instagram

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34